Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék Neki, hogyan...

Mit mondhatnék Neki, hogyan kezeljem? Mi az, amit mellőzzek?

Figyelt kérdés

Ma meghalt a férjem édesanyja a kórházban:'( A férjem apukája értesített, de mivel nem beszélnek egymással, megkért, hogy én mondjam el Neki, itthon. Nemsokára itthon van (kb. negyed óra), fel kell készülnöm. Nagyon nehéz, mert nagyon szerettem én is az édesanyját, félek, hogy én is sírásban fogok kitörni. Nagyon félek, mert a férjem imádta az édesanyját, Vele jó volt nagyon a kapcsolata és nagyon össze fog törni:'( Nem szeretnék sablonos dolgokat mondani. Azt is szeretném tudni, hogy mit ne mondjak, csináljak. A válaszokat előre is köszönöm!


30/N


2011. jan. 8. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hidd el nekem, erre nem lehet felkészülni, nem lehet eltervezni, hogy mit fogok mondani, és mit nem:(

úgy is az jön ki belőled, amit a helyzet kihoz, mikor meglátod a férjedet.

Mikor meghalt az apukám anya is haza rohant, én az ijedt szeméből már láttam... "kislányom, apa meghalt":(


nagyon sajnálom, és kívánok nektek sok erőt a feldolgozásban:(


22L

2011. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit kéne, nem ismerem a férjedet, de "egyszerűen" mondd el neki azt amit te is tudsz. Itt nincs olyan hogy jó vagy rossz, ez semmiféleképpen nem fog neki tetszeni. Ha elsírod magad, hát el, legalább tudja, hogy szereted. Még mindig, mert ha 1x megszeretted, örökké szeretni is fogod, ahogy a férjed is. Sok szerencsét és kitartást, nem lesz könnyű időszak a következő!
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak sírjál vele.

Az idő enyhíti egyedül a bánatot.

A szülők meghalnak. A gyermekeknek túl kell élniük őket. Veletek volt, és ha el tudjátok utasítani az önsajnálatot, hogy már nincs veletek, akkor könnyebb lesz élni nélküle.

Gondoljatok rá jelenidőben. Veletek van, amíg gondoltok rá. Beszélgessetek a közös vidám és szép eseményekre, idézzetek fel ilyeneket. És engedjétek sírni magatokat és egymást.

Őszinte részvétem.

2011. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogadd Őszinte Részvétem!
2011. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! ...és a részvétnyilvánítást is! Most megyek, mert mindjárt itthon lesz... Majd valamikor jövök és visszaolvasom a válaszokat, mert jólestek!
2011. jan. 8. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

azt nem írtam le, hogy mondta anya mikor jött haza a szörnyű hírrel ő is eltervezte, hogy majd szépen leültet, és elmondja, hogy szörnyű dolog történt, de próbáljak erős lenni, de nem így sikerült.

Be lépett az ajtón, és már mondta is.:(

2011. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja: 1. válaszadónak őszinte részvétem!
2011. jan. 8. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogadd őszinte részvétem.
2011. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen kedves kérdező:(
2011. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Hogy fogadta a férjed?
2011. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!