Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék Neki, hogyan...

Mit mondhatnék Neki, hogyan kezeljem? Mi az, amit mellőzzek?

Figyelt kérdés

Ma meghalt a férjem édesanyja a kórházban:'( A férjem apukája értesített, de mivel nem beszélnek egymással, megkért, hogy én mondjam el Neki, itthon. Nemsokára itthon van (kb. negyed óra), fel kell készülnöm. Nagyon nehéz, mert nagyon szerettem én is az édesanyját, félek, hogy én is sírásban fogok kitörni. Nagyon félek, mert a férjem imádta az édesanyját, Vele jó volt nagyon a kapcsolata és nagyon össze fog törni:'( Nem szeretnék sablonos dolgokat mondani. Azt is szeretném tudni, hogy mit ne mondjak, csináljak. A válaszokat előre is köszönöm!


30/N


2011. jan. 8. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

22:08-nak:

Köszönöm/köszönjük!


22:15-nek:

:(


09:37-nek:

Köszönöm a kérdést, elég rosszul viselem én is, de a férjem totál kikészült:'( Amikor megérkezett, eléálltam és nem tudtam megszólalni, csak a nyakába borultam és sírtam. Persze nem értette, hogy miért és amikor elmondtam, belőle is kitört:'( Semmit nem aludtunk, beszélgettünk-sírtunk-beszélgettünk-sírtunk... Nagyon fáj, hogy így kell látnom és annyira szeretnék segíteni Neki, de sajnos nem tudom visszahozni az édesanyját:( Köszönöm mindenkinek a választ!

2011. jan. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!