Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátom féltéken...

Szerintetek a barátom féltékeny, amiért én egyetemre akarok menni, ő meg nem ment? Vagy miért ilyen?

Figyelt kérdés

Barátom mostanában olyanokat mond, hogy "minek tanulsz?", meg megsértődik, hogy ha mondom, hogy nem érek rá, mert tanulnom kell. Ezt már sokszor mondtam neki, BME-re fogok felvételizni és most már beleszámítanak majd a jegyek a felvételibe. Azt veszem észre rajta, hogy hátráltatni akar. Van, hogy nem akar elengedni msn-en, mikor mondom, hogy mennem kell, meg ilyenek. És olyanokat mond, hogy szerinte hülyeség az egyetem, meg nem halok bele, ha nem vesznek fel..ezen pl. tegnap nagyon kiakadtam. Szerintetek miért ilyen? Tudom, hogy szemétség azt mondani, hogy féltékeny, de én már nem tudok erre jobb magyarázatot.

17L


2011. jan. 9. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a helyzetet, féltékeny. Próbáljátok megbeszélni, bár így nem sok jövője van a kapcsolatnak.
2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő is mehetett volna, csak leszarta a tanulást..nekem meg ez fontos
2011. jan. 9. 15:41
 3/9 Igor26 ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Egyébként igen, jól látod a helyzetet. Sérti a férfi egoját. Ne hagyd, hogy hátráltasson. Ha szeretem a másikat, akkor inkább segítem, hogy kiteljesedjen, nem hátráltatom. Az önzőség, szóval inkább magát szereti, birtokol és nem akar kiesni a birtokból. Pedig ki fog. Ha felvesznek a bme-re, esélyes, hogy szakítás lesz belőle. Két külön világ.
2011. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem féltékeny, egyértelmű.

vigyázz, nehogy lehúzzon az ilyen megnyilvánulásaival.

úgysem valószínű, hogy vele fogod leélni az életedet, jobb előbb váltani, mint később.

2011. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is amondó vagyok mint az előttem szólók.Féltékeny.Ha egyetemista leszel új környezetbe kerülsz, új emberekkel talákozol, esetleg olyanokkal akik jobban illenek hozzád, megértik, hogy sok a tanulnivaló, hiszen ők is diákok, vagy együtt tanultok, szóval csak féltékenyebb lesz.Ráadásul a férfiak nehezen viselik ha a párjuk okosabb, műveltebb náluk.Szerintem gondold át a dolgot, mert a BME nem éppen arról híres, hogy sok szabadidőd lesz, és nem biztos, hogy tudsz majd elég időt szánni a a barátodra tanulás mellett és ebből csak nagyobb bajok lesznek.Persze, ha csak egy egészséges aggódás van a dologban, mert félt a csalódástól, akkor nem kell félned, de ahogy írtad is , hogy hátráltatni akar...nem lesz jó vége

22l

2011. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
párom leállt középsulinál, én egyetemre mentem. büszke volt rám, mindig segített, ahol tudott, sosem bántott ez miatt. elég szomorú, ha ő ilyen.
2011. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

az én barátom sem ment egyetemre, mert nem tehette meg, érettségije van, mégis mindig ösztönöz hogy tauljak és legyen meg a diplomám

jövőre diplomázok amúgy, keveset találkozunk de akkoris mikor átmegyek hozzá hétvégén mondja hogy vigyem a tanulnivalómat :D


én szerintem is féltékeny, nem lsz ennek jó vége

ha szeretne jót szeretne neked is

hány éves? maximum 20nak nézem

elég gyerekes

2011. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nemcsak féltékeny, k@cs@g is. Nem leszek már sokáig együtt, erre készülj fel, de a sulit ne hagyd ott miatta, mert nem éri meg, vannak normális pasik is! Főleg egy egyetemen :)
2011. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
kimaradt egy "T" betű, asszem tudod honnan :) bocsi érte
2011. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!