Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó hallgatni az anyukák...

Jó hallgatni az anyukák tanácsára?

Figyelt kérdés

Anyum szerint nincs értelme a több mint 3 éves kapcsolatomnak, mert nincsenek terveink, közös céljaink.Szóba hoztam a barátomnak, hogy fősuli után majd dolgozunk, összeköltözhetnénk, de ő erre gúnyosan nevetett és azt mondta nincs kedve róla beszélni.Ezt nem értem, ennyi év után mi ebben a furcsa, hogy felhoztam?Nem ez lenne a normális, hogy évek óta együtt vagyunk és haladunk valamerre?Legalább álmodozni jó lenne róla, nem csak járkálni egymáshoz hétvégente.Anyu azt tanácsolta, hogy vegyem én is olyan lazán a dolgokat, ahogy a barátom, ha komolyan akar valamit, majd ráeszmél.

22l


2011. jan. 9. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, igaza van anyukádnak. Ez a fiú nem feltétlen veled képzeli el a jövőjét. Ha Te komoly kapcsolatot szeretnél, komolyan tervezed, hogyan akarod élni az életed, akkor ennek a fiúnak nincs helye melletted. Maximum haverként.
2011. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyukádnak. A fiatal éveidet ne egy ilyen link alakra fecséreld el. Találsz magadnak egy komolyabb fiút is, ha körülnézel.
2011. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már 30 éves vagyok, és még mindig megdöbbenek azon, hogy bármiről is legyen szó, előbb-utóbb kiderül, hogy az Anyukámnak MINDIG igaza van. Bosszantó néha, de attól még így van. :)

Szóval a kérdésedre a válasz egy nagyon határozott IGEN!

2011. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Ha nekem 3 év után így reagálna erre a kérdésre, nem hezitálnék...2 lehetőség van...vagy szakítasz, mert te másra vágysz...és egyébként a közös tervek a legfontosabbak...vagy pedig elfogadod így, és "bulizol" vele, amíg nincs jobb...de ez azért hülyeség, mert ha már 3 éve együtt vagytok, mindenki számára világos h komoly kapcsolatban élsz...ha szakítanál, több ember nyitna feléd...
2011. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó hallgatni az anyákra, mert egy anya rosszat nem akar a gyermekének.
2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor miért van velem már 3 éve?Nem házat,gyereket akarok, csak valami irányt, amibe lehet kapaszkodni, ennyire rémisztő ez a férfiaknak?
2011. jan. 9. 18:22
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ìgy voltam èn is az előző kapcsolatomban. Ha jobban hallgatok anyukàmra meg a baràtnőmre,nem pazaroltam volna el 3ès fèl èvet egy totàl nem hozzàmvaló fiùval. Jobb lett volna,ha előbb szakìtok,akkor nem lett volna olyan csùnya vège,mikor kiderült,hogy többször is megcsalt. Azóta sem èrtem mièrt nem szakìtott ő koràbban,ha úgyis fèlrelèpegetett.

Szerintem lèpj tovàbb, ne pazarold a legszebb èveidet olyanra,aki nem rajong èrted,ès nem veled kèpzeli a jövőjèt. Ilyen laza kapcsolatból bőven elèg a 3èv. Ismerkedj màsokkal, vedd lazàn,mèg nagyon fiatal vagy.

2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor igazam van, hogy kell valami közös cél,terv egy kapcsolatban ennyi idő után?
2011. jan. 9. 18:48
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha a 3 év alatt 1x sem került szóba a téma. Már ideje lenne pedig. Lehet, hogy nem ő az igazi? Lehet, hogy ő csak egy pasi, és nem egy társ? ezt neked kell kivizsgálnod, de siess, mert 3 éved lehet már elszállt fölöslegesen.....
2011. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért van veled három éve, mert bírja a fejed és kényelmes, hogy ha rájön a kangörcs, akkor nem kell kiscsajokat felszedni. Egy srácnak ez a helyzet tökéletesen ideális.

Bocsi, csúnya, amit leírtam, de attól még általában így van.

2011. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!