Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre, vagy szívre hallgatni?...

Észre, vagy szívre hallgatni? Örök dilemma ez a párkapcsolatoknál. Nálatok hogy volt ez?

Figyelt kérdés
14 év házasság után elsodródtunk a válásig. Hiába költöztünk külön, nem tudunk elszakadni egymástól. Az eszem szerint kellene a végleges szakítás, a szívem tiltakozik. Biztosan mások is voltak már hasonló cipőben, érdekelne, hogyan döntöttek, megbánták-e, vagy jó döntést hoztak.
2010. jún. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdjetek mindent elölről, randizgassatok, beszélgessetek, hátha megint egymásra találtok. Ha szereted nem leszel nélküle boldog, sok sikert:)
2010. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik voltak a problémák? El is váltatok már?
2010. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden kapcsolat más, úgyhogy te tudod a legjobban, hogy mit kéne tenned
2010. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a szíved tiltakozik, akkor nem értem.

Nem az a legfontosabb?

Hiszen ha racionálisan gondolkodunk el bármelyik kapcsolatról ezen a Földön, úgy mindegyiknél lenne minimum 1 érv, hogy elváljanak.

Viszont ha szeretik egymást, ragaszkodnak, akkor csak olyan problémák vannak, amiket meg kell oldani.

2010. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

engem a szívem vezetett oda, hogy nem külföldön dolgozom, hanem itthon és nyomorgok és ráadásul boldogtalan kapcs-ban/miatt

ennyit a szívről

ha meg az eszemre hallgattam volna, akkor meg lehet a szerelem maradt volna ki

2010. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!