Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság! Van itt olyan, akit...

Barátság! Van itt olyan, akit a barátja megbántott, megalázott, cserbenhagyott (pl. pont nehéz időszakban), nem beszéltek évekig és utána újra nagyon jó barátok lettek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

én elfogadnám a közeledést, és ha a szemembe elmondaná, hogy bocsánatot kér, meg megbeszélnénk, elfogadnám


rossz az ilyen a legjobb barátnál

haverokban sokat csalódunk, az nem is igazán érdekel

de ha egy barát bánt meg, az nagyon rossz


én azt mondom, hogy mindenki hibázhat, mindenkinek vannak rossz időszakai


szerintem lehetnék újra jó barátok, sőt azt is megkockázhatom, hogy így meg is erősödhetne a barátság


csak mint említettem elég makacsok, öntörvényűek vagyunk, akik ritkán néznek szembe a hibáikkal, nem akarják elfogadni (viszont belül e miatt örlődnek)


(ezért is lepődtem meg az internetes "kedvenceléseken")

2011. jan. 9. 21:22
 22/31 A kérdező kommentje:

szavakkal történő megbántás történt

(nem több)

2011. jan. 9. 21:24
 23/31 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki írta, hogy ugyanilyen helyzetben van, csak én vagyok a bántó fél. Én is bocsánatot kértem már, azt is elmondtam, hogy egyrészt egy félreértés miatt dobott, és nem bízik bennem, másrészt meg bánom, hogy rossz embernek pofáztam el a titkát, ami nem is annyira titok volt, csak szégyelli. Remélem egyszer még ugyanolyan jó barátok leszünk, mint voltunk. Nagyon nehezen bízik és nyílik meg, elrontottam, de igyekszem jóvá tenni.
2011. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

akkor kb. hasonló a szitu (szavakkal megbántás, pletykálás, "talán túlreagálás")


de azért ha megbántott, úgy gondolom nem nekem kéne őt keresni


kb. 1éve nem beszélünk

(mondom csak ez az iwiwes dolog van)


ti mennyit nem beszéltetek?

2011. jan. 9. 21:30
 25/31 anonim ***** válasza:
Mi kb 3-4 napot nem beszéltünk, én szinte mindig próbáltam a közelébe maradni, és tartani vele a kapcsolatot. Nálunk annyi a nehézség, hogy nagyon messze lakunk. Egyébként lehet nem barátok, hanem egy pár lennénk.
2011. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ui: nem akarsz privát dumálni, ha már így "egy" a sorsunk?
2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

majd beszélgethetünk akár privátban is, ha Neked nem jó itt


csak holnap vizsgám van és tanulnom kéne :)


én amúgy azt ajánlom Neked, hogy a helyzetedben azt csinálnám, hogy keresd meg és szemtől szemben mondd el, amit gondolsz, kérj bocsánatot, ha megbántottad

én egy ilyennél tuti megbocsájtanék

csak minnél hamarabb tenném ezt és mindenképp személyesen

2011. jan. 9. 21:37
 28/31 A kérdező kommentje:
meg, mivel azt mondod, hogy pár is lehetnétek, akkor mondd el az érzéseidet is
2011. jan. 9. 21:39
 29/31 anonim ***** válasza:

Én már nem fogadnám el a volt legjobb barátnőm bocsánatát.

Egy fél éven keresztül sz*rt a fejemre meg minden, amikor mondta h beszélni akar velem, mindig bocsánatot kért én megbocsátottam. Utána nyáron elvoltunk, majd most ősszel megint eltávolodtunk, mindkettőnk hibájából. Mondtam neki h beszéljük meg,Bocsánatot kértem tőle, erre szinte meg leoltott hogy csak az én hibám minden. Kibékültünk, aztán megint átvágott, kibeszélt rendesen. Megint bocsánatot kért, megmondtam neki hogy nagyon nagyot csalódtam.. erre még neki állt feljebb.. azóta nem sokat beszélünk, és folyamatosan látom miket ír rólam egy oldalra :) tök jó nem ?

Szóval ezért nem bocsátanék meg neki, akárhogy könyörögne. 3 évig a legjobb barátnőm volt, de vége, nekem már ilyen "barát" nem kell!

2011. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Tervezem, hogy találkozóra hívom, csak tényleg messze van, és jelenleg én is kétnaponta vizsgázom (nekem is lenne holnap egy, sok sikert így előre). Gondolkoztam azon, hogy mivel mostanság lesz a szülinapja elmegyek, de nem biztos, hogy találkozna velem. Szilveszterkor meg azt írta, hogy ő már lezárta magában a dolgokat, nem hiszem, hogyha még egyszer elmondanám, hogy mit érzek, az segítene :( Nem tudom, hogy vizsgák után elmenjek-e hozzá utólag szülinapot köszönteni, vagy csak küldjek valamit, és majd tavasszal találkozunk pl szünetben...
2011. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!