Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem, hogy eltartson?

Engedjem, hogy eltartson?

Figyelt kérdés

A kérdés fényt ad, a fény önmagam.

Igen, vágyom rá, hogy a vállára vegyen, mint egy hátizsákot, a nap 24 órájában szeressük egymást.

Mégsem tudom megengedni magamnak.

Kérlek, írjatok, akár voltatok ilyen helyzetben, akár nem!


2011. jan. 9. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha szereted őt, és el tudod képzelni mellette a további életet, akkor fogadd el az "ajánlatát", attól még bármikor elkezdhetsz melózni, ha lehetőséed adódik, ha számodra ijesztő/furcsa/kellemetlen, hogy eltart. Ha intelligens, akkor meg lehet majd beszélni vele rendesen, hogy itt nem arról van szó, hogy nem bízol meg benne és a kapcsolatban maximálisan, mindössze hasznosnak éreznéd magad, és szükséged van az elégedett érzésre, hogy azt a pénzt te magad kerested, de ez teljesen független a bizalmadtól, szerelmedtől stb.
2011. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

Mivel már megtapasztaltad az életben, hogy az emberek, de akár a saját érzéseid is folyamatos változáson mennek át, ezért azt tanácsolom, bárhogy is döntesz, mindig tartsd szem előtt, hogy alárendelni magad másoknak, kiszolgáltatva lenni másoknak nem jó, veszélyes.

Egy igazán okos nő, ha vállalja is az eltartott szerepet a család érdekében, még nem feltétlenül kiszolgáltatott. Ismerek olyan nőket, aki egy ilyen kapcsolatban leépültek, beszűkültek, de olyanokat is, aki kihasználva a sok szabadidő adta lehetőséget, továbbképezték magukat, nyelveket tanultak, a kreatív hobijaikat továbbfejlesztették, így megmaradtak frissnek, üdének, tájékozottnak és ha az élet bármikor olyan helyzet elé állítaná őket, hogy önállóan is meg kellene élniük, nem lenne nehéz a váltás. Minden kapcsolat más és más, de vannak típushibák, amiket érdemes elkerülni.

Érdemes figyelni az intő jelekre és megtartani azt a helyzetet,hogy a választásaidat szabad akaratodból és ne kényszerből kelljen meghoznod.

2011. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed úgy helyes, engedd.

Csak pár év múlva ne itt köss ki, mint kétségbeesett anya, akit eddig eltartottak, és nem tudja mihez kezdjen magával.

2011. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél legyél eltartott, de én a helyedben mellette mindenképpen vállalnék valami pár órás munkát a munkaviszony végett. Ha meghalna évek múltán a párod, és te semmit sem dolgoztál, úgy nagyon nehéz tud lenni az élet!
2011. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
32%
nekem nagyon sokat segített a barátom és most tényleg anyagi dolgokra gondolok már eljegyzett együtt élünk de még is van saját pénzem amiről ö nem tud félek h seggre esek szerintem ne hagyd mindig legyen valamennyi saját pénzed!!!
2011. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Más gyermekeit sok-sok becsületes férfi bevállalta már, ettől ne félj:)

Viszont tanulj az előző kapcsolatodból és teljesen ne légy ráutalva a másikra ezután sosem. Legyen anyagi/érzelmi szempontból is egyenrangú az új kapcsolatod.

2011. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A második hozzászólónak üzenem:Ne is dolgozz majd a férjed 12 órázik 100e ért te csak pihengess otthon. Jó duma ez a régimódiság.Csak netezgess othon míg a férjednek lóg a bele a melótól.
2011. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mi a bajotok a háztartásbeli feleségekkel.


Nekem a férjem felajánlotta ezelőtt 15 évvel, hogy ha úgy gondolom, akkor nyugodtan maradjak otthon, mert keres Ő annyit, amennyi bőven elég hármunknak, én meg örököltem egy szép kis összeget.Saját cégünk van, ahová én be vagyok jelentve, így az éveim mennek, mégsem dolgoztam az elmúlt 15 évben.

Nem érzem magam kitartottnak, hiszen a bankszámlán lévő pénzünk egy részét én adtam, és mellesleg itthon sem a lábamat lógatom naphosszat.


Kérdező: Sok kapcsolatban működik a dolog, nem kell tőle megijedni.Miért ne szerethetné a gyermekeidet, és téged is annyira, hogy a kényelmeteket biztosítsa?

2011. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok írígy. Igen vagyok, ilyen helyzetben, és ez egyáltalán nem jó. Van jó oldala is, de anyagilag gáz helyzet:/ Habár ez attól is függ...ha mindent megvesz neked, nem szenvedsz hiányt semmiben, el tudtok menni ide-oda, és ami ennél is fontosabb, ha ezért nem bánik majd úgy veled, hogy uralkodni akar rajtad, akkor szerintem hagyd hogy eltartson. Akkor nagyon szerencsés helyzetben lennél!:)

28/L

2011. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
MI is beszéltünk a párommal, róla, ha később annyit keresne, akkor eltartana, de igazából én most tanulom a szakmám és ennek is szeretnék élni. Ha háztartásbeliként kéne leélnem az életem, akkor az maga lenne a pokol. Ettől függetlenül egy csomó asszonyt ismerek aki háztartásbeli és boldog így.
2011. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!