Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távolodik el a párom tőle. Mi...

Távolodik el a párom tőle. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt nagy egyetértésben, szeretetben. Már a negyedik hónapban megkérte a kezem, azóta még nem volt esküvő, de én végig úgy gondoltam, hogy ez a kapcsolat mostmár házasságba torkollik. És örültem ennek.


Mostanában azonban már halogatta a házasság témát, egyre gyakrabban járt el a haverokkal, és nagy nehezen bevallotta, hogy rájött az az érzés, hogy nem élte ki magát fiatalkorában (buli meg ilyesmik). Ez meglepett, és ugyanakkor éreztem, hogy a három év után valami megváltozott. Eddig nem hiányzott neki a haverokkal való buli stb. Szórakozni mi is mentünk minden héten.


Mi a teendő ilyen helyzetben? Nem akarom elveszíteni... Ő sem akar kilépni a kapcsolatból, de nem szeretném, hogy az eddigi összhang elvesszen, és hiányérzete legyen a kapcs terén.


2011. jan. 10. 15:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tőlem*
2011. jan. 10. 15:25
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
dobd fel a szexuális életeteteket. Csábos fehérneműkkel, szerepjátékokkal. Legyél mindíg csinos, ápolt, beszélgessetek sokat, kényeztesd.
2011. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%
ezt írd át a szex/szerelem párkapcsolat témában, mert ott 1000-an nézik, itt meg csak 10en
2011. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
én azt mondom,hogy ha valaki ezt már így kijelenti annak jó vége nem lesz. magyarul hiányzik neki a buli a csajozás. lehet melletted marad de melleted fogja ezeket művelni. én a helyedben azt mondanám ,hogy ha nem élte ki magát akkor menjen és ha esetleg később úgy adódik , hogy te is szabad vagy még és lenyugodott akkor megint megpróbálhatjátok.
2011. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a haverok hiányzik neki hanem a csajozás. Ellaposodott a kapcsolatotok. Ez előfordulhat, ezért felesleges magadat hibáztatnod. Valószínűleg nem is vagytok valami idősek. Én lazítanék a kapcsolaton, hogy akkor ne járjunk együtt. Szerintem pár hónapra szakítanék. Más megoldás nem nagyon van szerintem.


32/N

2011. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nem a nőnek kell tepernie!!!

Te meg lettél etetve ezzel a házasságosdi dumával de a hapsi már nem bírja fenntartani az eddigi látszatot és próbálgatja meddig mehet el nálad, mivé minősíthet téged, mi az amit még elfogadsz neki. Legyen tartásod és önbizalmad, legyél karakán és tiszteletet parancsoló! Ha neked nem felel meg az ő kilengési próbálkozása, azt nagyon kedvesen de határozottan add tudtára! Nem kell belenyugodnod a rád osztott negatív szerepre, és egyáltalán nem kell nyomulnod a férfi után, az az ő dolga.

Te csak légy kedves mint eddig, de hülyét ne csináltass magadból. Éld az életed, akár tőle függetlenül, legyen hobbid amit nem vele csinálsz, és neki is legyen szabadideje tőled külön, de az is olyan legyen mint a tiéd: elszámolható (nem kell természetesen elszámolni, de ha kellene se jönne ki senki belőle cikin).

2011. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt megszívtad. Egyértelmű: szakítani kell, ezeket az éveket olyan emberre pazaroltad, aki nem érdemelt meg.
2011. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Közöltem vele, hogy nem örülök, hogy egyre többet jár el nélkülem, holott ez eddig egyáltalán nem hiányzott neki. Megbeszéltük a dolgokat, és éreztem, hogy komolyan velem akar maradni.


De ettől függetlenül akiben megfordult már a "nem éltem ki magam" gondolat, az még előbukkanhat a későbbiekben, ha alaposan nem orvosoljuk. Ezért kérdeztem, hogy mit lehet tenni ilyenkor?

2011. jan. 10. 16:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha neked olyasvalaki kell, aki helyetted a "kiélést, a bulikat, a haverokat" választja, lelked rajta.
2011. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem pont azt kellene mondanod: átgondoltad, és most azt mondod: menjen, ápolja a kapcsolatot a barátaival! És hoyg örülsz neki, és hívja meg a barátait hozzátok. Néha menjen el , néha menjetek együtt, néha menj csak te, és néha hívjatok magatokhoz barátokat és párokat. Az élet a barátokkal együtt is teljes. Az első időben a szerelem elején persze sülve - főve együtt vagyunk, de egy idő után újra fel kell eleveníteni a barátságokat is. Biztos te se úgy akarod leélni az életedet, hogy csak ketten vagytok. Most ő megijedt: segíts neki, hogy megtapasztalja: házas (párkapcsolatban élő)embernek is lehetnek barátai, sőt még jobb lehet, mert lehetnek családi barátaitok is. És lehet saját hobbytok és közös is.Mielőtt összeházasodtok, segítsd, hogy megnyugodjon: van élet az esküvő után is, sőt gazdagabb(társas-)élet mint előtte.

Közben persze ügyelj, hoyg fenntartsd a szerelmet! Legyél kedves, csinos, észvesztő-szerethető.

Ha rövidpórázra fogod, mint egy kiskutyát, fejvesztve menekül.Ha látja, hoyg együtt nem kevesebb, hanem gazdagabb az életetek, akkor boldog lesz.


Épp tegnap fejtette ki nekem a párom, hoyg mennyire jó, mióta velem van, szabadnak érzi magát :) (öt év, jegyesek)

2011. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!