Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék magamon?

Hogy segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

28 éves lány vagyok,a szüleimmel lakom.Már megőrülök,nem bírom velük, a páromra meg nem számíthatok ebben.Sajnos nincs pénzem hitelre ,albérletre ,tulajdonképpen semmire, mert minimálbért keresek.Van érettségim, de sajnos nem találok olyan munkahelyet ahol többet fizetnének.

Mit tehetnék???


2011. jan. 11. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Örülj, hogy ennyi évesen még náluk lakhatsz, amíg nem alakulnak a dolgaid.
2011. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha nincs lehetőséged, a párodnak sem, akkor el kell viselned őket, és hiába unod már őket, ha egyszerűen (és te is felsoroltad), hogy nincs rá lehetőséged ezen változtatni.
2011. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A párom nem akar elköltözni az anyjától, én meg ennyi pénzből nem tudok.Ráadásul nem fogok a pasim anyjával lakni.Akkor inkább a saját szüleimet viselem el.

Kérlek kíméljetek az olyan válaszokkal,hogy örüljek hogy még velük lakhatok!!!!!60ezer forintból nem tudom megváltani a világot!!!!

2011. jan. 11. 10:20
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem keress egy másik állasod, de ha nem találsz érettségivel képezd magad, az hosszú távon megéri
2011. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Akkor törtess más munkáért, és ne itt sírjál.Én se az álomfizetéssel kezdtem, de 21évesen levettem a szüleim váláról a terheimet.Nemmég menekülni tőlük.Ha te senkivel nem tudsz kijönni, akkor teremtsd meg magadnak a sajátodat, ellenkező esetben örülj, hogy van hol laknod.Épp elég szívfájdalom nekik, hogy még mindig nem tudtál magadnak elintézni egy albérletet se, hogy elkezd valahol.Nem vagy agilis típus, de neked senki nem jó.Veled is lehet azért gond.
2011. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, tényleg erre a válaszra volt szükségem!

Micsoda megállapításaid vannak!

Esküszöm, kár ide írni, mert nem hpgy segítenének egyesek, inkább csak lehúzzák a másikat a válaszukkal.

Az oldal vezetésének jó lenne kiszűrni az ilyen válaszolókat!Te buborékban élsz?????

Köszönöm nem kérek több választ, ha lehetne törölném a kérdést!

2011. jan. 11. 10:31
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy egy fillérjükbe nem kerülök az őseimnek!
2011. jan. 11. 10:31
 8/23 anonim válasza:
Próbálj meg lakást igényelni a Városházán!!!
2011. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Falun lakom.

De köszönöm a választ és hogy nem rúgtál belém.

Nem lehet mindenki agysebész!

2011. jan. 11. 10:38
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Tudod törölni a kérdésed.
2011. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!