Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Olvassátok el a...

Ez normális? Olvassátok el a lentit!

Figyelt kérdés

Anyum barátnőjének van egy lánya aki 20 éves.

A szülei kitalálták, hogy karácsonyra kap egy Samsung Omniát. Meg is kapta. De a csaj ott hisztizett hogy ez sz_r telefon, neki ez a sz_r nem kell. Enek oka volt: A barátnője kapott egy jobb telefont, és a lánynak ez volt a baja. (Mint az oviban)


Most ott tartunk, hogy tegnap kapott egy új telefont. (Nem neki való, mert üzletembereknek való telefon.) Furcsa ez már tetszik neki.


Szerintetek ez nem tök dedós?


16/L


2011. jan. 12. 08:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez gáz. Az a gyerek (hiába 20 éves) egy aranylábú majmocska lehet.

Számomra az a legfurcsább, hogy még meg is adják neki, amit kihisztizik.

2011. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
De igen. Csakhogy másokat a hátuk mögött kibeszélni sem túl elegáns dolog... Ennyire nem rághatja a lelkedet ez az eset, hogy mindenáron ki kellett írni magadból..?
2011. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, el van kényeztetve, nincs tesója.
2011. jan. 12. 08:54
 4/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem nőtte ki a kamaszkort. A 17 éves lánytestvérem is ilyen. De nem értem most miért írtad ki a kérdést, zavar Téged? Rengeteg ilyen ember van. Amúgy meg szerintem Neked is van ilyen tulajdonságod, csak például a ruhákkal kapcsolatban.
2011. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nekem fura az esett.

Azért írtam ki mert érdekelt, mit gondoltok.

2011. jan. 12. 08:58
 6/25 anonim ***** válasza:
27%

Elég tuskó viselkedés..


Mint ahogy irigykedni és pletykálkodni is az.

2011. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

"Azért írtam ki mert érdekelt, mit gondoltok"


Dehogy érdekelt. Csak azt szeretted volna olvasni, hogy mások lehurrogják a csajt. De megnyugtatlak, te sem vagy különb ezzel a viselkedéssel.

2011. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az a véleményem, hogy 20 éves korban, az ember már szereti magának venni a dolgait. Sokkal jobb, ha szülinapra, karácsonyra kapsz valamennyi pénzt, és akkor elmész, és megveszed azt, amire tényleg szükséged van. Vagy ha a család mindenképp valami ajándékot akar adni, akkor pedig el kell menni közösen megvenni. Én se szoktam örülni, ha kapok valamit, ami számomra teljesen hasznavehetetlen ajándék, mert egyrészt nem ilyet akartam, másrészt meg úgy érzem pénzkidobás, mivel tudom nem fogom használni. Másrészt, tényleg dedós a lány, hogy kap valamit, de nincs esze megköszönni, hanem még hisztizik, is, hogy újat akar. VIszont én őt is megértem, mert lehet, hogy mást tervezett magának, és ha már kap valamit az ember, akkor az legyen olyan, aminek igazán örül.
2011. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok, tanulok, de ha valamit meg akarok venni, akkor vállalok diákmunkát, nem a szüeimet nyaggatom. Pedig nem állunk rosszul anyagilag, de egyszerűen úgy érzem, 20 évesen már nem illik élősködni a szüleimen. Ennek a lánynak a szülei biztos mindent a kis csemetéjük segge alá toltak, azért lyett ilyen elkényeztetett. Vannak ilyen emberek, ők azok, akik majd ha ott maradnak szülők nélkül, nem tudják, mihez kezdjenek, képtelenek ellátni magukat.
2011. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Sokkal jobb, ha szülinapra, karácsonyra kapsz valamennyi pénzt"


Születésnap még oké, de a karácsony halála a pénz ajándékozás...

2011. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!