Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a családom?

Szerintetek normális a családom?

Figyelt kérdés

A nővérem 20 éves és sose beszélget velem, állandóan lekussol meg ilyenek, és még egyszersem dolgozott, a szüleim pedig kiszlgálják őt. Az anyámmal folyton ordibál meg minden. Az apám az mindenért megver, nem csinálok semmi rosszat csak úgy ok nélkül. Állandóan csúfolnak az anyám és az apám is hogy akasszam fel magamat meg hogy haljak meg, meg nem adnak még enni sem. folynton terrorizálnak. Mit lehet tenni?

18/f


2011. okt. 30. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tanulj sokat,önnálósodj,szerezz munkát,ne a nővéredből indulj ki,költözz el,aztán gyújtsd fel őket a p.csába.
2011. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a válasz nem !

Nagyon ellenszenvesek a családtagok,te pedig egy mártír vagy.Az hogy a tesód egy bunkó paraszt még hagyján egyszer csak benő a fejelágya,de a szüleid viselkedését nem tudom hova tenni,nem adnak enni?? nem lehet hoyg örögbefogadtak? mit követtél el hogy így bánnak veled?

sajnos olyan helyzetben vagy hogy szerintem elköltözni nem nagyon tudnál ugyanis nem hiszem hogy meglenne hozzá az anyagi háttered.Esetleg lehetnél kolis de ahhoz is kell egy bizonyos összeg.

Gondolom nem lehet velük normálisan sem beszélgetni. különben a legrosszabb az ha már a családon belül sincs meg a harmónia.csoda hogy nem vagy depressziós.közeli rokon nem tud segíteni ?

2011. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A Nagymamám van csak és az apámnak az anyja és csak neki ad igazat és őt védi mindenben, engem pedig gyilkosnak nevez meg ilyenek.
2011. okt. 30. 01:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Azta roh'dt ez durva. Csináltass adókártyát menj el dolgozni és költözz el. Könnyű mondani, tudom de nem tudok jobbat tanácsolni.
2011. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És egyébként tényleg nem értem hogy miért csinálják ezt aikor én dolgoztam eddig, most peig tanulok az érettségire nem cgizek nem iszok nem drogozok és bulizni sem blizok, és mindenkivel kedves vagyok.
2011. okt. 30. 01:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni, költözz el otthonról.
2011. okt. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Guriga68 válasza:
100%

Az én családom dettó ugyanez volt, a tesóm volt az isten, én meg...

Lényeg, hogy otthagytam őket. Nincsenek barátaid? Ha többen vesztek ki egy albit, akkor könnyebb. Mindenképp nehéz az önállósodás, de ha ott maradsz, tönkremész.

Kitartást és erőt kívánok neked.

2011. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt írod, 18 éves fiú vagy. Költözz el, tarts el magad, ha még enni sem adnak, nemigen van más lehetőséged. És ezzel együtt megszabadulsz az állandó macerától is.
2011. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. El költözni nem nagyon tudnék mivel nincs pénzem, ami van azt is elveszik tőlem, utána pedig megver az apám. Szóval nagyon szar:S:S
2011. nov. 3. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
28 éves koromig tűrtem ugyanezt, aztán leléptem otthonról, külföldre dolgozni. Most is itt vagyok. A családomat meg leszarom. Keress munkát, menj külföldre, fiú lévén könnyebben is sikerülhet. Odahaza úgyse mész semmire se érettségivel se diplomával.
2011. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!