Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is összeszorul a szíve...

Másnak is összeszorul a szíve amikor a 40-50 körüli emberek ilyen szakadt kocsiban vannak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg 20-25 évet már ledolgozott becsületesen, mégis csak egy régi 300 ezres Swiftje, Opel Astrája, Golfja vagy Skodája van. Tök rossz nézni... :(
2011. jan. 12. 15:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Az én apám 70 éves, és egy lepukkadt wartburggal jár.

A bankszámláján meg 9(!) számjegyű összeg alszik.

2011. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mindenkinek a legújabb Mercedes, Audi kocsija legyen? Sok embernek kocsija sincs, neki legalább van. Amúgy meg nem mindenkinek olyan fontos a csilli-villi autó és szívesebben költ a házára meg a gyerekeire, minthogy fizessen száz ezret egy luxus autó fenntartására.
2011. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
legalább van kocsija(tehát olyan szegény nem lehet ha fent tudja tartani) feltételezem lakása is, tiszta ruhája.. én inkább a hajléktalanokat sajnálom. az lehet az igazán kemény dolog.
2011. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azért szorul össze a szivem mert apukám már nincs köztünk,ö is ilyen idös lenne.
2011. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal szívszorítóbb,hogy az utcán ennyi hajléktalan fagyoskodik.
2011. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

a szakadt, meg a régi azért nem feltétlenül jelenti ugyanazt.


van aki szereti a kis 10 éves kocsiját, karbantartja, amennyire kell, de nem akar feleslegesen kétévente újabb kocsit venni pl. hitelre, mert jobb helyet is tud a pénzének.


de hogy kicst a kérdésen túl is válaszoljak, tényleg szomorú, hogy van aki végigdolgozott egy életet és semmit nem ért el.

2011. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elszomoritobb hogy embereket az alapján itélünk meg, hogy milyen kocsival jár.
2011. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem attól "szorul össze a szívem" mikor az utcán gyalogolok, és látom mennyi autó van az utcákon, és mind csak szennyezi a levegőt...
2011. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Anyám 53 éves, egy 9 éves Suzukival jár. Közben meg egy új építésű családi házban lakik, nagyon jó környéken, nincs adóssága, életében nem vett fel hitelt és szépen eléldegél.


Neki csak az a lényeg, hogy guruljon a kocsi,amúgy sem tesz meg nagy távokat, így felesleges lenne költenie egy jóval drágább autóra.

2011. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Azok legalább ki vannak fizetve:)
2011. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!