Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi kocsiban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi kocsiban a sofőr mellett ül valaki általában, vagy a szokás szerint?

Figyelt kérdés

A tesóm lenne a sofőrünk, de van barátnője, koszorús lányok nem lesznek.

Őszintén nekem az jött, hogy olyankor csak a tesóm ül elől.

Szokott, szokás még valakinek ott ülni?

Nem izé ha a barátnője beül előre, de nincs koszorús lány, tehát ő sem az, és a menyasszony+vőlegény hátul??


Hogy van ez

Köszi


2011. jan. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk befért az anyósülésre az én tanúm. előre toltuk, de még igy is befért. pedig abroncsos ruhám volt. nyilván ez függ a kocsi méretétől és típusától is.
2011. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnőméknél is a férj bátyja volt a sofőr, az ő barátnője pedig elől ült mellette.

Ha jóban vagytok, akkor nincs benne semmi fura.

2011. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegény nem külön kocsival szokott menni?

Amúgy én előre ültetném a tesód barátnőjét, feltéve, ha jóban vagytok. Valaki tud segíteni ki- és beszállni, megfogja a csokrodat, megigazítja a ruhádat, mikor kiszállsz. És lássuk be, ebben a pasik kicsit esetlenek. :)

2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda felé egyedül mentem,és anyukám ült elöl a sofőr mellett.A házasságkötés után ketten ültünk hátul,és a tesóm elöl,mert ő csinálta a kültéri fotókat.
2011. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk apukám vezetett és én ültem elöl, mert valahogy úgy jobban sikerült betuszkolni a ruhámat, a párom meg anyukámmal hátul. Szokás ide, vagy oda. :D
2011. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem vezetett,én ültem mellette,hátul meg 3 barátunk:D Ez sem a szokványos megoldás volt,de őszintén egyáltalán nem érdekelt...

Ha jóban vagytok szerintem sincs semmi gáz abban,hogy egy autóval mentek szerintem...

2011. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm esküvőjén én voltam a tanú és a sofőr (én is lány vagyok), hátul ült a barátnőm és a férj.

Mellettem pedig a fotós ült az anyósülésen.


Az én esküvőmön elég sokat ültünk a kocsiban :) A bátyám vezetett, mellette ült a fotós.

Hátul ültünk a férjem, a barátnőm (tanúm) és jómagam.


Miért lenne baj, ha ott ül a bátyád barátnője, nincs ebben semmi.

2011. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!