Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki régies nevet adni a...

Ciki régies nevet adni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Pl., Emese,Katalin,Gizella..

Ferenc,Sándor...


nem lesz gyerekem , csak érdekel.

(Amugy Én Emese vagyok, és ritka sz-r egy név szerintem.. :S :( )


2011. jan. 12. 15:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg a sok Liza, Jennifer, Bence, stb.ciki, mert egymást majmolják az anyukák.Szerintem nem ciki, sőt...
2011. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%
Szia! Hát szerintem ciki, én is furán nézek arra kai benyögi hogy Géza a kisfia, vagy Gizella a kislánya. Nekem egyébként 1 kislányom van.
2011. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
13%
Nem ciki, de nekem egyáltalán nem tetszik a Sándor, Gizella, Ferenc. Gyere ide Sanyika, Gizike...hát ritka gusztustalan szerintem.
2011. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként az Álmos, Ádám, Norbert, stb...sem újabb név mint pl. a Feri. Csak nem olyan rondák.
2011. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Azért ciki,mert a mai szülők majmolják egymást! Minél kimondhatatlanabb,idegenebb egy név,annál menőbb! Azt hiszik,hog akkor szép egy név,ha más gyereknek nincs olyan. Igaz,hogy egyik-másik idegen vagy becenévből Dunát lehetne rekeszteni.

Amelyik szülő gondol a gyereke felnőtt korára is,az régi,normális nevet ad a gyerekének.

2011. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%
Amiket felsoroltál, nem tetszenek (főleg a Katalintól vagyok rosszul). De vannak olyan régies nevek, amik szerintem nagyon szépek.
2011. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
3%

katalin, emese gizella főleg ferenc az valami förtelmes név

a Sándor az sokkal jobb mint a többi...Sányika pl :D

2011. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

ebben mindenkinek más a véleménye

nekem pl tetszenek ezek: Emese, Ferenc, Sándor, Géza


de nem tetszik mondjuk a Gizella, Anna, stb

2011. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
most a régi magyar, illetve a fura idegen nevek futnak nagyon. ha retroszellemben a Sándor v Ferenc nevet kapja a gyerek, akkor hamarosan abból is dömping lesz. olyan nevet válassz, ami tetszik nektek és persze jól passzol a vezetéknévhez...:)
2011. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
5%
A Gergely is régi, a Dávid is régi. De amiket felsoroltál szerintem gázok, mondjuk a Katalinból az tetszik hogy Kata, ma már van is külön így azt hiszem. Újban is van gáz is meg szép is. Nem tudom miért támadják egyesek az új neveket, mert tuti van ami nekik is tetszik.
2011. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!