Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj? Kapcsolatnak nem...

Ez baj? Kapcsolatnak nem bánnám, de gyereknek igen?

Figyelt kérdés

A szerelmen agyaltam, hogy sokan nem pártolják a szinesbőrűt (nem cigány, mondjuk fekete) a gyereke párjának.

Belegondoltam én nem bánnám, viszont az unokáim miatt kicsit igen, de csak mert az emberek még mindig korlátoltak és kirekeszthetik.

Ti mit gondoltok?


2011. okt. 31. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoval attol felsz, hogy mit fognak a szomszedok mondani? Mire unokad lenne, a feles is, mar teljesen elfogadhato lesz. Talan addigra meg a cigany is el lesz fogadva.
2011. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire unokád lesz már ritkaság lesz a fehérbőrű...Felesleges aggódnod.
2011. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok van.

Ahogy belegondolok egyébként én is voltam már diszkriminálva fehérségem miatt. Furcsa is volt.

A korlátoltsággal sajnos nem sokat lehet tenni , de olyan zavaró.

2011. okt. 31. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell érte harcolni, ha tényleg akarod. Ha csak úgy simán szeretnél élni, akkor ne vállaj fel ilyet. Csak ha annyira szeret valakit az ember, vagy ha annyira része akar lenni a világ-változtatásnak, akkor szánja el magát. Ő is, meg a gyerekei is megtanuják, hogy nem könnyű, de kellenek ilyen emberek, ők viszik a világot a békesség útján. Martin Luther King a nagy példa, és mások is sokan.
2011. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!