Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragudott rám a barátnőm?

Miért haragudott rám a barátnőm?

Figyelt kérdés
Gimnázium első osztályban nagyon jó barátnők lettünk, együtt lógtunk a suliból, meg tanulás helyett suli után is, aminek az lett a következménye, hogy mindketten megbuktunk. Én a nyári szünetet végig tanultam, jó jegyet szereztem a pótvizsgán, ő meg ott is megbukott, és évet kellett ismételnie. Utána nem állt velem szóba, nem is köszönt. Miért engem hibáztatott? Neki is ott volt a nyár, hogy jóvá tegye, amit elrontott.
2011. jan. 12. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor derül ki, hogy ki igazán az ember barátja. Örülj neki, hogy már most kiderült. Nekem sajna 15 év volt. Hamarabb mertem férjhez menni és gyereket vállalni.

Szóval nem csak bajban, hanem örömben is ismerszik meg, hogy ki az ember barátja.

2011. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem haragszik rád, hanem irigy. Ő ugyanis azért bukott meg mert nincs esze, te viszont azért mert nem tanultál. Vond le a következtetést és az idióta haverokkal való lógás helyett inkább tanuljál. Akkor később nem kell ilyenekkel együtt lenned.
2011. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hülye
2011. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyikőtök se valami jó barát, a barátok jót akarnak egymásnak, ezért inkább le kellett volna beszélnetek egymást a lógásról, mint hogy együtt lógni. Te legalább észhez tértél, ez róla nem mondható el, mert még mindig ugyanolyan éretlen, mint amilyenek akkor voltatok, amikor lógtatok.
2011. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!