Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a házasságban...

Normális, ha a házasságban nem mindig a harmónia uralkodik?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, együtt akarjuk leélni a földi életünket, közös nagy családot tervezünk. Most pár napja feszült a férjem, ettől én is. Mintha nem is engedne magához közel - ilyenkor ezt érzem. Olyan rossz. Várjak, aztán jobb lesz, hiszen minden kapcsolatban vannak hullámzások? Hogy tudnék neki segíteni? Annyira feszült, több dolog is nyomasztja. Közben én itthonvagyok egész nap a Picinkkel.
2009. nov. 25. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi aggodalom. Sok családban előfordul. A párommal harmonikus kapcsolatban élünk, s mégis van olyan, hogy nem értjük meg egymást abban a pillanatban, de később megbeszéljük. Szerintem hagyd most őt, majd csak kitalálja mit is akar, s majd megbeszélitek. Nekem az a tapasztalatom, hogyha a páromat valami nyomasztja akkor békén kell hagyni, van hogy napokig tart. Türelem! Fel a fejjel, nincs semmi baj! :)
2009. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan hazassag nem letezik, amelyben nincsenek kisebb nagyobb gondok.Probaljatok kozosen megoldast talalni, hogy a feszultseget valamilyen szinten oldjatok vagy megszuntessetek.
2009. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én is pici babával vagyok itthon és a férjemmel mi is az örök hűségre törekszünk:) Ennek ellenére vannak köztünk viták, de ezeket nem nevezném "hullámvölgynek", néha picit vagy nagyon máshogy gondolunk dolgokat...de ezeket megbeszéljük, és sosincs harag bennünk.Amiről Te írsz az egy furcsa állapot. Nagyon kényes az egyensúly és nem szabad hagyni, hogy felboruljon. Ha tartósan rossz kedvű, nem szívesen enged magához- ott baj készülődik. Inkább pszichés, mint fizikai. Muszáj leülni vele és ápolgatni kicsit a lelkét.Mondd, hogy mesélje el , mi bántja? Jó 5 let lehet, hogyha fürdik te beosonsz és pl. felajánlod, hogy megmosod a hátát, közben tudtok beszélni kicsit. (ez akkor jó, ha alszik a baba). Vagy megfőzöd a kedvenc ételét, vagy megdicséred sokszor...Muszáj nekünk, felségeknek lépni ilyenkor és kicsit helyrerázni a "ház urát"!:)

2009. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális, különben unalmas lenne, ellaposodna egy idő után.

Szerintem ha nem enged magához közel, nem jó ezt annyira erőltetni, csak finoman utalnék, hogy számíthat rám mindenben, ha segíteni tudok, ha gondolja, megbeszélhetjük. De nem jó elnyomni persze a problémákat. Előbb magának kell szerintem addig eljutni, hogy el tudja mondani. Sok embernek nehéz szavakba önteni, és akkor még ezen is gondolkodni, hogyan, amikor valami nyomasztja..., bármi más oka is lehet, ezt is inkább máskor beszélném meg, mi ez az ok nála. Szerintem nem most, hanem amikor minden oké, akkor lehetne erről beszélni, hogy jobbat tesz a házasságnak, ha megbeszélitek, amikor valami van, hogy vigyázni akartok a kapcsolatotokra...stb.

2009. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajánlanék egy könyvet. Nekem segített. Dr. John Gray: A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek.
2009. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlanék egy könyvet. Nekem segített. Dr. John Gray: A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek. Mindent pontosan leír, h miért van ez, és mi a gyógyír rá.
2009. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!