Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normális dolgok egy...

Ezek normális dolgok egy házasságban? Vagy tényleg én vagyok a paranoiás már megint, és túllihegem a dolgokat? Ti ezt mire vélnétek. Nemet és kort is irjatok!

Figyelt kérdés

-Nem csókol meg rendesen szinte amióta összeházasodtunk,azaz két éve.Szájrapuszit ad magától de rendes csókot csak felszólitásra,és az kb.olyan érzés hogy érze rajta hogy nem szenvedélyből teszi,hanem azért mert attól fél hogy ha nem ad,akkor cirkusz lesz.Magyarázatot nem adott,csak hogy "reggelente néha a fogkefétől is rosszul van"

-Foggalmam sincs a pénzügi helyzetünkről,semmiről,több ezer eurós veteránokat(most van kb.11db) vesz a hátam mögött,mert szerinte nekem ahoz nincs közöm,mert az a cég pénze.Ugyanugy a házunk,és az autónk is céges néven van.Közösön semmi.A cég meg az övé.Csekkeket,bevásárlásokat fizeti.Közös bankszámlánk nincs.

-Fűnnek fának rám panaszkodik,hogy én milyen rossz vagyok,miket csinálok,közben azt mondja szeret.De ezt nem érzem,számára az az eggyütlét hogy este a tv előtt átölel a karjával és elalszunk,meg kb.hetente 1x-2x van szex.Elhanyagolva érzem magam,és magányosnak.Nem ilyen volt a kapcsolatunk a házasság előtt,számomra ő volt maga a tökély.


2011. jan. 13. 13:39
1 2 3 4
 21/38 Antóniaa ***** válasza:

"nálunk is ez van. és azerinte ez normális. csók nincs csak szájrapuszi. pénzügyek titkosak. de én szeretem nagyon ezért nem merek szólni"


Hogy lehet így élni?

2011. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Igen,értelek.Amitől félek,az az hogy eltüntet mindent,jövedelemnek bevág valami minimális összeget,amiből ha kiszámlják a gyerektartást akkor az max. éhenhalni lesz elég,én meg mehetek a francba miközben ő elvan a millióival...és ezt nem igazán tudom kivédeni.Ő szerinte csak a gyerekeit köteles eltartani,ami igy van,de ha nekem nincs hol laknom,és nincs mit ennem akkor az 1-2éves gyerekeimnek sem lesz.

Ha nem lennének gyerekeim lesz@rnám az egészet,ha válunk dobbantanék,lehetőleg minél messzebb,és mindenki élne ugy ahogy akar,de igy rettegek hogy mi lesz a gyerekekkel,ki fog felvenni dolgozni két pici mellett,és hova teszem őket??

2011. jan. 13. 14:24
 23/38 Antóniaa ***** válasza:
Ezért mondom hogy gondolj előre....
2011. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok félretenni pénzt,max valami elenyésző összeget,de az esetleg arra lesz elég hogy mosogépet vegyek magunknak:-(
2011. jan. 13. 14:35
 25/38 anonim ***** válasza:
22%

Milyen "közös vagyon"-ról beszéltek itt az előttem írók??


Nem vittél egy fillért sem a házasságba.

Nem dolgozol azóta sem.

(Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ott a két gyerek.)

Alig éltetek még együtt és UNATKOZOL otthon.


Gondolom, hogy hozzámentél egy tehetős emberhez és azt gondolod, hogy te a két gyerekkel, már lefektetted a jövőd alapjait...


Miből gondolod, hogy neked ítélnék a gyerekeket??

2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Na már vártam egy ilyen választ,meg is érkezett.Igazából mintha csak őt hallanám.Tényleg,nem te vagy az????????????Nem azért mentem hozzá mert tehetős,sőt akkor még/épp nem is volt az.Hanem mert szerettem.És lehet hogy tévedek nem minden házasság alatt szerzett vagyon közös vagyon?De nekem igazából nem is kell a vagyona fele sem,nekem a sima megélhetés kell ha ugy alakul.A GYEREKEINK MIATT.És unatkozik az nénikéd,nevelj otthon két 2 év alattit,aztán majd meglátod hogy mennyire fogsz unatkozni!
2011. jan. 13. 14:44
 27/38 A kérdező kommentje:
És abból gondolom hogy nekem itélnék a gyerkekeket,hogy legrosszabb esetben is van hova költöznöm velük,és nem vagyok az a láblógatós fajta,aki semit nem akar csinálni,csak várja hogy eltartsák.Meg mert én vagyok az anyjuk,mellesleg.Meg mert az alkoholista kur...tól sem veszik el a gyereket,akkor tőlem miért vennék?
2011. jan. 13. 14:47
 28/38 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon nem normális dolog. :(


Senki nem fog tudni segíteni ezen, mivel csak te ismered pontosan a kapcsolatotokat. Max. könnyíteni tud egy "idegen" azzal, hogy meghallgat, és vagy elmondja a véleményét, vagy csak simán végighallgat.


Aki meg neten tör pálcát mások felett, meg arctalanul ír hülyeségeket, azokkal ne foglalkozz! ;)

2011. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Ja,azokban az időkben amikor hozzámentem,volt egy autója,amit épp vissza akart adni a banknak,mert nem tudta fizetni.Én vettem hetekig kaját,mert enm volt pénze.Volt 3 gyereke,akire alig birta kiköhögni az 50000tartásdijat,és volt egy munkahelye ahonnan épp kidobták.Ja,és az akkori barátnője lakásában lakott...........Szerinted a pénzéért mentem hozzá????????

ja és mellesleg miatta dobtam egy kezdődő kapcsolatot,ahol is egy mérnökről volt szó,aki egyedülálló munkamániás volt 30 éves koráig,családot,gyereket akart,meg egy cicababa feleséget akit kényeztethet,meg wellnessbe hordhat...ha arra mentem volna őt választom.

2011. jan. 13. 14:51
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

1 - Mért akarod magadnál tartani a gyerekeket a válás után? Hagyd rá, had érezze meg, milyen meló felnevelni két gyereket.

2 - Beszéld meg vele, hogy dolgozni akarsz. Csinálj valami vállalkozást, boltot, butikot, amihez értesz. Beszéld meg vele, hogy állja ő a kezdeti befektetést, ha már úgyis olyan sok pénze van. Akkor neked is lesz magánvagyonod, és nem leszel ennyire rászorulva, nem fogsz otthon unatkozni. A gyerek mellé meg vegyetek fel egy dadust napközbenre. Bírja a pénztárcája, nem? Neked is jogod van arra, hogy pénzt keress és dolgozhass.

2011. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!