Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vert már meg a feleségetek...

Vert már meg a feleségetek (vagy nő nemű párotok), pofozott, vagy ütött már meg titeket?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, végül is mindig az van, hogyha a férfi megüt egy nőt, az szégyen, de vajon ez visszafelé is igaz?
2011. jan. 13. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen egyszer lekavartam egyet a páromnak, mikor hajnalban hullarészegen telehányta a nappalit... remélem bocsánatos bűn.


26N

2011. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
En verem rendszeresen a nejemet,de meg egyszer sem probalt visszautni
2011. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Sokszor erzek kenyszert arra, hogy felpofozzam a parom, de szerencsere mindig visszafogom magam. Szerintem ugyanolyan megalazo a masik felnek fuggetlenul a nemtol.

25n

2011. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi állatot XD Amúgy nagyon jó kérdés, lájkolom :)

Egyébként én még nem ütöttem meg a páromat. Én ha ideges vagyok magamban vezetem le a dühömet, nem másokon. De tudtommal jó pár férfi él rettegésben a felesége mellett. De őszintén szólva az ilyen puhap.csök meg is érdemlik!

2011. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21:43-nak igaza van, és ráadásul milyen jól működik egy efféle kapcsolat ;) (saját tapasztalat)
2011. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Hallottam már pár olyan sztorit, hogy a nő verte a férjét, de nekem ez nagyon abszurd. Hogy lehet eltűrni? Nem tudok rá jobb szót a groteszknél, kb. ahhoz hasonló a szituáció, mint ha egy 20 kg-os gyerek egy 120 kg-os felnőttet húzna a szánkón. Szerintem ez a felállás még megalázóbb, mintha férfi üt meg nőt, de ettől függetlenül mind a kettő egyformán gusztustalan.
2011. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Én egyszer pofon vágtam a páromat.

Nagyon megsértődött, mert ő (egyébként valóban) soha nem ütött volna meg engem.


Durván megsértett, amivel verbálisan érdemben viszonozni tudtam volna, azt sosem vettem volna a számra, így ez volt az egyetlen hatásos és sokkoló mód, hogy érzékeltessem, _qrvára_ túlment a határon.


Azóta is úgy gondolom, jó, hogy képen töröltem.

Már nem vagyunk együtt ;).

2011. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én vertem már meg a férjem, söt az anyámat is :( Nem vagyok rá büszke, nagyon labilis az idegrendszerem, napi 4 db 0,5-ös Xanaxot szedek, hogy ne robbanjak. Azóta nem csináltam ilyet.

23/N

2011. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer estem tíz körömmel a férjemnek. Szeretője volt, azt mondta, megszakította vele a kapcsolatot. Egyszer egész éjszakára eltűnt a 6 éves fiunkkal együtt. Gondolhatjátok, hívtam végig a kórházakat, rendőrséget. Kiderült, hogy a nőnél aludtak, és még arra is rávette a gyereket, hogy hazudjon nekem.
2011. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a férfi normálisan viselkedik a párkapcsolatban, igen ritkán fordul ez elő, legfeljebb kivételes esetekben, ahol a nő pszichiátriai eset, vagy esetleg iszik. A nők agressziója inkább verbálisan nyilvánul meg.
2011. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!