Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak? (könnyű...

Kihez forduljak? (könnyű testi sértés) Sürgős!

Figyelt kérdés

Anyukám élettársa kezet emelt rám, már elmúltam 18 éves, nem szeretném, hogy tovább velünk éljen és szeretném, hogy felelősségre vonják emiatt. Anyukám nem tudom, hogy kiteszi-e a lakásunkból. A rendőrségre kell mennem, vagy hova? Ennek milyen következményei lesznek, ha van egy kiskorú testvérem? Gyámügyet, vagy valamit értesítenek?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jan. 14. 21:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Szerintetek hogy lehet elköltözésre bírni vagy arra, hogy hagyjon minket békén?"


Talán ha személyesen szemtől-szembe megmondanád neki hogy mi a véleményed róla és hogy azt szeretnéd ha eltakarodna.

Ilyen szintű sértés szerintem már elegendő egy normális embernek hogy vegye a sátorfáját vagy legalábbis erősen elgondolkodjon és felülbírálja az eddigi életvitelét.


De ha nem jönne be.Megpróbálhatnál elköltözni a nagyszüleidhez vagy vmiek rokonodhoz.Vagy ha van barátod akkor ahoz.És akkor nem kellene elviselni a társaságát.

2011. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A testvérem egy hülye kis sz.r, én egy hülye b.zi,...anyád egy szarkupac...
2011. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
gipsy???
2011. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Mamámhoz tudnék csak átköltözni, az nem tudom, hogy tetszene neki, de anyám szerint az úgyis csak kicsapongás meg hiszti lenne a részemről, meg fel akarom hívni magamra a figyelmet.


Aki azt kérdezte, hogy roma-e az illető, el kell, hogy keserítsem: nem... Korábban falun lakott, nem cigány.


Egyébként szemtől szembe nem tudod neki megmondani, mert olyan szinten primitív és buta, hogy nem érti meg, amit mondasz neki. Mindent elismétel 40x, csúnyán beszél, stb. Kb. mint egy állat, akit az ösztöne vezet, szánalmas. Nem gondol bele a dolgokba, csak a vágyai, az ösztönei hajtják. Általában a kiabálós, hőzöngős viselkedést az alkohol hozza ki belőle, bár amúgy sem igazán kedves. Az meg szerintem módfelett aljas dolog, hogy eddig a szemünkbe nem mondott semmi rosszat, csak most kezdett el pattogni, és a viselkedése...


Remélem, hogy azért a családban nagyobb visszhangot kelt majd a téma és valaki próbál majd arra utalni, hogy nem feltétlen van keresnivalója a házunkban. Ebben bízok, vagy mindegy, hogy hogy, csak menjen el és éljük a saját életünket.

2011. jan. 16. 01:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!