Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam velük....

Nem érzem jól magam velük. Hogyan mondjak nemet?

Figyelt kérdés

Van 2 lány akikkel jóban vagyok. Ők nagyszájú, pasik kedvencei csajok, dögösek stb. Én nem, pont az ellenkezőjük vagyok. Elvagyok velük, de nem tartom őket a barátnőimnek. Összehaverkodtak pár nagyképű, mindenkinek beszólogatós b*romnak (engem is volt hogy kifiguráztak) és rendszeresen velük lógnak. Hívtak bulizni magukkal + néhány hasonló lánnyal. De nincs kedvem menni, mert rosszul érzem magam velük. (Egyszer voltam velük, de a lányok a pasiknak vonaglottak + egymáson, flörtöltek a pasikkal, néhányan elhívták őket mert azt hitték k*rvák...)


Hogyan mondjam meg, hogy nem szeretnék menni? Mert rendszeresen hívnak, és már nem tudok milyen kifogást mondani. Egyébként ezt a "barátságot" is próbálom leépíteni, mert nem érzem jól velük magam...Bizonyos társaságban annyira mások.


2011. jan. 14. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban nehéz, mert akkor gondolom el kezdenek szidni ha megmondanád nekik, hogy te neked ennyi volt. Ez nem barátság!!!! És az ilyen embereket mint a barátnőid le is nézem, miért keztél el velük barátkozni?? Vagy én...nem értem
2011. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
egyszerűen legyél mások társaságában és egyszerűen mondj nemet mond meg hogy zavar ahogy viselkednek és nem bírod őket te más vagy. meg ha nem igazi barátok tök fölösleges időt pazarékolni rájuk. foglalkozz azokkal akik megérdemlik a társaságodat és akiket szeretsz és jól érzed magad a köreikben
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pisztolyt tartanak a fejedhez hogy velük menj?
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
és ha beszólnak szard le őket
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha őszintén a szemükbe mondod, hogy nem szeretnél menni. Ne hagyd magad befolyásolni, főleg ha nem is a barátnőid. Ne süllyedj a szintúükre. Érdekelne hány évesek vagytok.
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hanyagold őket amikor csak tudod. Te is érzed milyenek is valójában így simán mondhatsz nemet vagy, hogy anyudék nemengednek el. hisz mindegy mit gondolnak, csak magukat mynősítik.
2011. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy régen egy suliba jártunk 4 évig. Akkoriban is ilyesmik voltak, bár ennyire azért nem. De mikor leérettségiztünk, teljesen elszálltak. És most is oszt.társak vagyunk (OKJ-n). Nekem van egy másik társaságom, velük szoktam lenni, de ők azokat a lányokat lenézik, mert ők is visszafogottak. És rendszeresen van, hogy ha beszélgetek azokkal a lányokkal, akkor beleszólnak hogy "nem jössz ki velünk?" Ez még a kisebbik dolog, mert lerendezem őket egy nemmel, de ez a bulizásos dolog már kezd sokkk lenni. Meg amúgy tudnak normálisak lenni, de mikor ott van a menő társaságuk (akik amúgy akkora suttyók hogy hihetetlen) akkor játsszák az agyukat.


Akkor mikor elmentem velük bulizni, kinéztek maguknak egy csapat lányt, és az volt az elfoglaltságuk egy darabig, hogy letáncolják őket. (Vagy ez normális dolog? Ez így szokott lenni? :D) Nem szoktam diszkókba járni...Azzal voltak elfoglalva, hogy ki tudja jobban rázni magát. És versenyeztek azokkal a lányokkal.

2011. jan. 14. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez van, csak nálunk a másik 2 csajszinak olyan "rossz" pasijuk van, nekem meg egy olyan fiúm, akivel csak kettesben szeretek lenni. A másik 2 fiúval nem vagyok jóba, a lűnyok is idegesítenek. Nagyon rosszak, és ezt nagyon sokáig tartott felépíteni, hogy ne erőszakoskodjanak és fenyegetőzzenek annyit. Mindig azt mondtam, ne haragudj, de most nem igazán vágyom a fiúk társaságára. erőszakoskodott, és ezt is elmondtam neki, hogy azért is mert nem érti hogy nem. Nekem is van saját életem! Mondd meg nekik, hogy attól hogy te nem mész el, az nem azt jelenti, hogy nem szereted őket, mert azok alapján amiket elmondtál, télleg mások, de azért biztos szereted őket! Csak az igazságot mondd, a barátsággal meg semmi probléma. És ne találj kifogásokat, mert az nem vezet jóra! Tapasztalat! Csak én nem bulizni hanem korizni járok velük:)

13L

2011. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:14-es vagyok


És ha valamit nem mersz, akkor csak tegyél úgy mintha mernéd és csináld meg. Nekem ez mindig jól jön, ha csak arra gondolok, hogy nem csinálom, csak úgy teszek... :D

2011. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt hittem a kérdező 13-14 éves lehet, mint az egyik válaszoló :D Aztán mikor írta, hogy leérettségiztek, meg OKJ...

Sztem csak simán mondd meg, hogy nincs kedved és kész. Nem kell velük foglalkozni.

2011. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!