Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki!? Már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki!? Már régóta udvarolok ennek a lánynak, és érzem, hogy ő is vonzódik hozzám. --->

Figyelt kérdés
Már régóta udvarolok ennek a lánynak , és érzem, hogy ő is vonzódik hozzám. De ez az utóbbi időben megváltozott, múlthéten elkövettem egy kis hibát és emiatt dühös lett rám, de előző nap meg kért, hogy fogjam meg a kezét. Megpróbáltam kiengesztelni és mondtam neki, hogy hazafelé megteszem.( Egy ideje, nem hagynak békén a haverjaim azzal , hogy egy másik lánynak bejövök, és én pont ezért a lányért mentem el aznap, mikor megígértem, hogy kiengesztelem. Természetesen, azért mentem vele, mert azt hittem, hogy megint elküld a "csajom", mert még mindig dühös rám.) Szóval most nem tudom mit mondjak neki, hogy 1, kiengeszteljem 2, ne haragudjon rám a múlthéti belhé miatt! Remélem tudtok segíteni!
2011. okt. 16. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát Fiam 1 ne tegyél többet ilyesmit -egy lány rettentő sétödős :D

2 Csoki és egy hosszubeszélgetés esetleg egy sétával :D

Sztem beválna ;) Hajrá

2011. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* sértödős
2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :D de ezzel csak 1 baj van, illetve 100 nál is több de most csak ezt az egyet... ez a lány, picit fura. írtam neki egyik este , hogy csak miatta jöttem fel sunyiban, és mondta, hogy ő szeret engem, és ez hétfőn volt xD kedden, már haladtunk szépen, kérte h fogjam meg a kezét, szerdán elbasztam :( és mérges volt rám, mondtam neki csüt. h kiengesztelem majd pénteken, no de pénteken meg az történt, hogy ---> az már a fenti szövegemben van<--- Na szal, most félek, hogy kiheveri-e hogy ilyen bunkó voltam vele vagy nem :(
2011. okt. 16. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt a kérdést még nem tettem hozzá! Szerintetek érdemes vele járnom!? Mert hát 8. asok vagyunk, és mindjárt itt a félév és aztán év vége és ő azt mondta , hogy elmegy Debrecembe koleszba :( én annak örülnék ha Fehérvárra járna tovább tanulni mint én.
2011. okt. 16. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Huhha , nem tudom aktuális -e még a kérdésed a 2. de ha esetleg a csajjal még mindig kavarsz és ő elakar menni koleszba 1 távkapcs igen igen csak necces:/ , ha maradtok egy helyen sztem probáld meg vele nem veszithetsz semmit :)

1. voltam :)

2011. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!