Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket kiszolgál a férjetek?...

Titeket kiszolgál a férjetek? Ágyba hozza a reggelit, boltba megy mig ti otthon fekszetek, ebédet rendel vacsorát tálal? Ha igen hogy háláljátok meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 11:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
De volt már hogy apu ágyba vitte anyunak a kávét.
2011. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Néha van, hogy készít nekem egyszerűbb reggelit vagy vacsorát, de nem viszi túlzásba. Boltba pedig nem nagyon hajlandó nélkülem menni, bár igazából semmit se szeret nélkülem csinálni, amivel néha az agyamra megy. Lényegében én "szolgálom ki" őt, ezért ő hálálkodik nekem :)
2011. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
20%

Miért hozná ágyba a reggelit? Miért hozatna ebédet,ha én csak fekszem? Ha nem vagyok beteg,akkor nem szoktam lustálkodni.

Bevásárolni pedig együtt szoktunk,főzni én szoktam,de néha ő is.

2011. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Főzni együtt főzünk, de a kávét mindig ő hozza nekem :) ált. a reggelit is
2011. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
nekem ezeket megcsinálja hétvégén és el is mosogat és nem tudom mivel kéne meghálálnom neki ?
2011. jan. 16. 11:26
 6/39 anonim ***** válasza:
68%
Egy hónapban 2x előfordul, hogy ágyba hozza a reggelit, vagy hamarabb kel fel, akkor elmegy péksütiért.De én nem is várom el ezeket, én szeretek reggelit csinálni, meg úgy általában főzni, a mosogatás is az én dolgom.
2011. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

nálunk férjem csinálja a reggelit és a vacsorát. Az ebédet én főzöm (még hétköznapra is esténként, hogy melóhelyre el tudjuk vinni). Mosogatni én mosogatok (bár néha segít), vásárolni és takarítani együtt szoktunk, stb.


Szeretettel, gondoskodással hálálom meg. minden porcikámban szeretem, és ezt ő is érzi. azt főzöm, amit ő szeretne (nyilván adott anyagi határok között)... nem tudom... szeretettel-szerelemmel hálálom meg.

Ő is azért csinálja, mert igy érez irántam :) mi nem csak akkor rendelünk, ha beteg vagyok, máskor is szoktunk, ha látja, hogy fáradt vagyok, vagy valami program van, vagy ünnep (pl. szülinapom, szilveszter)...

2011. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk változó, hogy ki csinál reggelit, kávét, ki megy boltba. Ha látom, hogy rossz napja volt vagy jól esne neki egy kis kényeztetés akkor én csinálom ezeket, ha ő látja úgy, hogy rászorulok akkor ő.
2011. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

Nekem megcsinálja ha megkérem szépen és ö van "mozgásban", úgy neki egyszerübb. De amúgy ez kölcsönös. Ha látom, hogy fáradt, én hozok ágyba neki mindent. Htb vagyok, úgyhogy a hálám az, hogy mindig tiszta a lakás, gyerekkel mindig minden rendben, sosem vagyok fáradt szexnél (néha inkább ö), mindig ápolt vagyok stb.

Nem tudom, szerintem kényeztesd egyszer egy jó kis masszázzsal vagy valami hasonlóval :)

2011. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyis :D Ki is röhögném egy ágyba reggelivel :D Férfit akarok nem papucsot. Nemmondom néha biztosan megcsinálná, de egy olyan ember mellett, akinek mániája a kényeztetés én megőrülnék.
2011. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!