Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hagynak békén a szüleim,...

Nem hagynak békén a szüleim, testvéreim! (? ) /lent/

Figyelt kérdés
facebookon a kiírásaimat mindig megszólják a testvéreim, most azt mondta nővérem, hogy majd 'alaposan elbeszélget velem' mi köze van ahhoz, hogy mit írok ki... anyu is belép a facebookomba állandóan, meg ide is a gyakorikerdesek.hu-ra is. alapból nem kedvelem a családomat..
2011. jan. 16. 11:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Változtass jelszót mindkét helyen és úgy nem tud majd belépni!!!
2011. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát a családod egy nem normális dilis banda. Mennyi idős vagy?? Én ezt nem hagynám, apjuk f*szát azt
2011. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
válts jelszót, hogy ne tudjanak belépni.... facebookon meg tiltsd le hogy, lássák a bejegyzéseid
2011. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jelszó változtatás..és állj ki magadért.
2011. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. állandóan b@sztatnak, pl szilveszterkor is hogy mondtam: 'mennék már innen' bátyám ere: inni?! mondom: INNEN! semmi sem jó nekik amit én csinálok. myvipen is kitörölték a képeimet, már nem tudtam milyen jelszót rakni. megszóltak a 'magamról' szöveg miatt. már nagyon elegem van belőlük, és még ők kérdezik, hogy mi ez a lázadozás.. -.-""
2011. jan. 16. 12:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Pfh,én face-n törölném őket a g.cibe!Sőt még le is tiltanám őket!Mi közük van hozzá mit írsz ki,stb?Azért legyen már neked is egy kis magán szférád,engem is bejelölt tesóm face-n,én meg nem jelöltem vissza,ne legyen már ott mindenhol a családom!
2011. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat..
2011. jan. 16. 12:07
 8/17 A kérdező kommentje:
most majd új facebookot csinálok, majd nem jelölöm be őket, vagy nem fogadom el a bejelölést.
2011. jan. 16. 12:10
 9/17 anonim válasza:
100%
Szia! Azt gondolom hogy nem akarnak rosszat neked csak féltenek én is 13 éves vagyok úgy hogy kicsit áttudom érezni amit te... Szerintem beszélgessetek sokat és gondolkozz el azon mi az amit nem jól csinálsz vagy mi az ami nem tetszik a szüleidnek... de legfőképpen azt tartsd szem előtt hogy jót akarnak neked még ha az nem is úgy jön le!!! Sok sikert!! :D
2011. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés...

Mik konkrétan azok a kiírások, amiket a családod tagjai "leszólnak"?

Mit írtál a "magamról" részhez?


Ugyanis, lehet hogy csak úgy gondolják, hogy amit írtál az vagy nem felel meg a valóságnak, vagy esetleg túl kihívó egy magadfajta gyerek részéről!

2011. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!