Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is korai, ha 14...

Szerintetek is korai, ha 14 évesen egy lánynak barátja van? A szüleim, testvéreim elleneznék. *

Figyelt kérdés
Szóval alakulóban van a dolog, úgy tűnik lesz valami. A fiú 2 évvel idősebb nálam, de a korához képest kicsit éretlen. Szóval nem az a nagymenő, aki az utcán szív, meg ilyenek... Szeret tanulni, kedves, figyelmes, kicsit félénk, visszahúzódó, ügyetlen. Pont mint én. Ám a szüleim, nővéreim tesznek célzásokat, hogy nehogy pasizni merjek 14 éves fejjel, mert különben bajban leszek. Mellesleg még nem volt barátom, de szerintem ez magától értetendő. Nem vagyok az a fajta, aki minden hétköznap délután a haverjaival lóg, amint hazaérek a suliból tanulok. A jegyeim is jók. De a szüleim már azért is hőbörögnek, ha mondjuk kihúzom a szemem néha (!) az iskolába. De az is tényleg nagyon ritkán fordul elő. Nem tudják felfogni, hogy már nem 10 éves vagyok. Olyan nagy bűn, hogy vágyom egy fiúra? Tudják, hogy sosem csinálnék 'Olyan' dolgot... És én tényleg kezdem nagyon megszeretni a fiút... Mi a véleményetek erről?
2011. ápr. 8. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem korai. 14 évesen nem ezzel kéne foglalkozni :S
2011. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
szerintem kezdjetek bele:) ha nagyon elszaladna veletek a ló, úgyis észreveszi(te)k. Amit tehetsz, hogy szüleid elől nem titkolózol, és MINDIG őszinte vagy:) Sok boldogságot
2011. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Korai, viszont ha tényleg ilyen komolyak vagytok, és nem "Olyan" :-) dolgokat csinálnátok a szabadidőtökben, akkor azért nem lenne vészes a dolog...ha elég érettnek érzitek magatokat.
2011. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha általános iskolás vagy még korai, ha középiskolás akkor már végülis ismerkedni lehet, de én csak akkor egyeznél bele, mint szülő, ha pár játékszabályt betartasz, max kézfogás és csók...
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed mikor jött el az ideje egy kapcsolatnak. A te életed, csak a lényeg, h vigyázz magadra!

A hugom is ennyi idős mint te:).

2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
74%

Szerintem nem korai, főleg ha tényleg ilyen a fiú :) De a tanulást sem kell elhanyagolni.

A szemceruzával meg nincs semmi baj, nálunk az osztálytársaim 11 évesen kezdték...na az volt a korai :P

Sok sikert! ;)

2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Szia!:)


Teljesen normális, hogy vágysz egy fiúra és egy ha nem szalad el a ló a kapcsolatotokkal akkor semmi baj nincs vele. A szüleid csak féltenek, hiszen a csapból is az folyik, hogy minden második 14 éves olyan kérdést tesz fel, hogy terhes-e.


Ha úgy alakul vágjatok bele, de ne hagyagold el a szüleidet és a tanulást se! Sőt most még inkább koncentrálj ezekre a dolgokra is, hogy megnyugodhassanak! (:


L/19

2011. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szüleid/testvéreid csak féltenek : ) persze nem azt mondom, hogy nem korai, de nekem 14,5 évesen lett barátom, anyukám nagyon ellenezte, próbált lebeszélni róla, később elmondta, hogy csak azért mert féltette a pici lányát : ) nem sikerült neki lebeszélnie, és azóta is majdnem 3,5 éve együttvagyok azzal a fiúval : )
2011. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Igy van, ha az "olyan dolgokat" kihagyjátok teljesen temészetes, hogy 14 évesen barátod van. Ezt igy anyukád és nővéreid is be fogják látni.

Természetesen ehhez meg kell ismerniük a fiút és neked is meg kell őket győznöd őket hogy olyan dolgokról szó sincs.

Eléjük kell állnod, ezt elmondani és azt is hogy szereted, szeretnéd neki bemutatni, a kedvedért bánjanak vele kedvesen.

Tehát jól mondta valaki fentebb: semmi titkolózás, csak egyenesen éred el a célod.

2011. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nagyon is korai. Minek kötnéd magad valakihez, előtted a sok lehetőség, a tanulás, sport, művészetek, még sokféle iránybna kiteljesedhetsz. Persze, legyenek barátaid, de személy szerint egy valakihez nem kellene kötnöd magadat.
2011. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!