Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magamat rajta?

Hogy tegyem túl magamat rajta?

Figyelt kérdés

Történt egy nagyon megrázó baleset éjszaka.Ismerősöm ott volt, nem élte túl.Egyfolytába ezen jár az eszem,már a fejem is fáj a sírástól és nem tudom elhinni, hogy ez megtörtént.

Mit tegyek? vegyek be nyugtatót, vagy esetleg aludjak ?

Tudom,nem úgy megy, hogy majd egyik pillanatról a másikra elfelejtem.

Amikor veletek történt ilyen,hogy tereltétek el a gondolataitokat? nekem sehogy se megy.


2011. jan. 16. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem most úgysem tudod elterelni a gondolataidat, a nyugtató sem fog segíteni.

Sírd ki magad, vegyél be rá egy fájdalomcsillapítót fejfájásra, és keress valakit, akinek kiöntheted a szíved, közös ismerőst, szülőt, barátot.

Fel kell dolgoznod a történteket.


Részvétem.

2011. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Beszéld ki magadból!

Keress sorstársakat!

Amúgy közhely,de az idő mindig mindent megold.

Ne nyúlj nyugtatóhoz,utána csak rosszabb lesz.

2011. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

őszinte részvétem

az ismerősöd neked kicsodád? sírd ki magad mindeképp, ne vegyél be nyugtatót mert tapasztalatból mondom rá lehet szokni

tudom közhely de az idő segít majd

2011. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugye nem az, ahol három lány vesztette életét egy szórakozoóhelyen, tegnap este? :"(
2011. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Hallottam az esetről én is. Elképesztő, hogy ilyen előfordulhat egy szórakozóhelyen!

Nyugtatót ne vegyél be semmiképp. Sírj. Beszélj valakivel. Próbálj meg aludni egy kicsit!

2011. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

14-15éveseknek feltétlenül discoban,meg az éjszakában a helyük,kíváncsi lennék a szüleik véleményére is.

Amúgy részvétem.

2011. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a szórakozóhelyes dolog? Sajnálom:(
2011. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat!

De sajnos arról van szó ami a Noise Night Life-on történt.Hihetetlen, és így merjék a szülők elengedni a gyerekeiket az éjszakába. Gyönyörű világban élünk.

2011. jan. 16. 14:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de mi is történt pontosan?
2011. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy én is megyek,de a végén inkább máshova mentünk.Bele se merek gondolni, mi van ha ott vagyok és látom, ami ott történik.
2011. jan. 16. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!