Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám, h szeret-e...

Honnan tudhatnám, h szeret-e még? Mit tegyek? Könyörgöm segítsen valaki. szeretem Őt.

Figyelt kérdés

1hete nagyon összebalhéztunk a pasimmal... szakítottunk.

és azóta nem keres, bár érdeklődik utánam a spanjaitól, meg minden...mástól kérdezi h mit jelent az angol msn kiirásom... és mikor belépek msnre őis belép ha lelépek 5perc mulva őis kilép...de megőrülök belehalok ahogy hiányzik.

minden nap sírok. ma kiderült hogy nekem lett a legjobb a félévi átlagom az osztályban, 4,2.

de ennek sem örültem.

az életem egy része megszűnt, nagyon szeretem...mindig nézem a telefont mikor ir vagy hív...de lehet hogy már soha többé nem fog:(

úgyérzem szétszakadt a szívem, vele vagyok teljes egész...

de lehet ő nemis gondol rám:(

nem akarom felkeresni, lehet hogy már nincs remény:(


2011. jan. 17. 15:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

nemis tudom mit irjak amiből tippelhetnénk, h szerethet-e még...

őő... megadta az msn jelszavát, elmondta h nemfogja leváltani, azóta sem váltotta le...aztmondta az se zavarja ha belépek o.O

hát...ugyebár van az h mikor belépek őis belép.

tegnap csak 11kor tudtam felmenni este... őis belépett rögtön, leléptem őis lement.

HOGYAN ÉRJEM EL, H HA SZERET, HIÁNYOZZAK NEKI????

2011. jan. 17. 15:36
 2/11 tetris ***** válasza:
Legyen benned tartás! Mivel érdeklődik utánad, nagy a valószínűsége, hogy ő is vágyakozik utánad, és nem tud kiverni a fejéből. Ha tényleg szeret, úgyis fel fogja venni a kapcsolatot veled. Addig meg próbáld meg kibírni valahogy. Lehet, hogy ő is percenként lesi a telcsijét, hogy hívod-e már. A nagy kérdés az, hogy ki tegye meg az első lépést a másik felé. Ki bírja nehezebben a másik nélkül.
2011. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jolvan igyekszem kibirni:( de nagyon nehéz:(

de lehet h már talált mást, és már nemis szeret?:(((

2011. jan. 17. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg tőle! Amit leírtál, az alapján nem vagy közömbös számára. Viszont valamelyikőtöknek lépnie kéne. Azzal, ha ráírsz msnen, h hogy van, még mindig megőrizted a tartásodat. De máshogy nem fogod tudni kideríteni, h akar -e valamit még.
2011. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdeklődik még utánad.


Ha ennyire hiányzik, hát miért nem írsz rá msn-en? Szerintem várja, hogy írj neki, mert ő nem mer. Valami kreált, kamu indokkal is ráírhatsz, és a reakcióiból tudni fogod, hogy mit akar. Szerintem egy próbát megér.

2011. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

őszintén bevallom, azt várom hogy megkeressen. sosem voltam egy nyomulós-kezdeményezős lány.

ha én keresném fel őt ugy érezném, hogy ráakaszkodok, és sajnálatból lenne velem, mert én ég szeretem, ő meg csak sajnál. És ezt nem akarom:(

ha megkeresne akkor tudnám hogy szeret. és rögtön igent mondanék 1 találkára.

de hogyan érjem el hogy felkeressen és őrülten hiányozzak neki???:S TIPP?

2011. jan. 17. 15:50
 7/11 tetris ***** válasza:
Nincs esetleg valami olyan, amit csak és csakis tőle tudsz megkérdezni? Ami miatt "muszáj" beszélned vele? Ha már ennyire nem bírod a várakozást!
2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nincsen...türtőztetem magam hogy ne én hivjam.

de lehet hogy soha többé nem keres meg:( és már tullépett rajtam:(((

2011. jan. 17. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő is várja, hogy lépj, te is várod, hogy lépjen, és a végén addig vársz, amíg már tényleg nem lesz értelme keresned. Ha érdekel a srác, akkor írj neki, mielőttkéső lesz.
2011. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Méltósággal kell viselni az élet megpróbáltatásait!

A női büszkeséget fel ne add!


Na jó, csak ha már nagyon muszáj, akkor!

2011. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!