Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nektek már sok?...

Lányok, ez nektek már sok? Elfogadnátok ezt a barátotokban? Fontos!

Figyelt kérdés
Baratom 18 eves, 1 hete vagyunk eggyut, es eleg sokat beszelgettunk. Mar nem jar suliba mert kirugtak. Oka az, hogy: meghuzott egy csajt az osztalyban. Majdnem bortonbe kerult, mert reszegen elloptak 2 kocsit, es osszetortek. Emelett nagyon sok lannyal fekudt mar le, es nem var tulsokat egy lany utan. Jogositvanya nincs, de mar 2 kocsi es 1 motor balesete is volt. Mindemelett nem beszel velem SOHA csunyan, mindig rendes, simogat, puszilgat, nekem ugy tunik, hogy oszinte (hisz mindent tole tudok). Azt allitja, hogy valtozni akar, cigirol is probal leszokni...SZERINTETEK? Eltudnatok fegadni ezket??? 16/L
2011. jan. 17. 18:11
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%

Ne má' Én is ezt mondanám, ha le akarnálak fektetni. Ne csinálj hülyeséget. Még fertőző is lehet. Biztos nem változik meg, olyan nincs.

De ha szeretsz látogatni járni és plexi mögül beszélgetni valakivel, akkor hajrá!

2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért rugtak ki mert meghúzott egy csajt az osztályból? Hát, Én is feküdtem már le osztálytársammal, mégsem rugtak ki:D

21/L

2011. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Meghúzott egy csajt az osztályBAN, azaz gondolom a teremben dugta meg.
2011. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy ezeket a dolgokat normális nő nem tolerálja,az nem kérdés.Persze Te még túl fiatal vagy és nagyon naiv....hallgass ránk,és ne kezdj ezzel a fiúval!Csak szexre kellenél neki,aztán eldobna,és szenvedhetnél,mint a kutya.
2011. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A következő lánynak ugyanezeket fogja mesélni, mielőtt lefekteti...
2011. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Várasd meg, és kiderül, hogy rád másképp néz-e, mint a kalandjaira.
2011. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
neked ez a szifiliszes ringyópasi kell?
2011. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamuzik, így akar kábítani téged.

Ha pedig véletlenül igazat mondana, és tényleg szeretne változni, akkor sem fog menni neki. Lehet, 1-2 hétig vagy hónapig tartózkodik más nőktől és a balhétól, de hajtja a vére.. Naivitás lenne bízni benne. Ha járni akarsz vele, akkor se feküdj le neki egy darabig. Majd kiderül, érsz-e annyit, hogy vár, és közben nem lép félre!

2011. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy lefekudj vele!!!!!!!!!!

Ettol meg lehet a baratod, ha sexre hajt es nem engedsz neki, akkor ugyis tovabb all.

Az baj,ha engedsz neki akkor is.

Gondolj bele ennyi idosen mar ennyi ugye van,mi lesz 5 vagy 10 ev mulva????

Nem fog megvaltozni, miert most tenne?

Ne legy naiv!

Az hianyzik,hogy osszesugjanak a hatad mogott majd,hogy nezd ez is megvolt neki!!!!


30/L

2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Úristen! Nem lehetsz ilyen naív! Hagyd a fenébe és menekülj, amíg lehet.
2011. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!