Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nektek már sok?...

Lányok, ez nektek már sok? Elfogadnátok ezt a barátotokban? Fontos!

Figyelt kérdés
Baratom 18 eves, 1 hete vagyunk eggyut, es eleg sokat beszelgettunk. Mar nem jar suliba mert kirugtak. Oka az, hogy: meghuzott egy csajt az osztalyban. Majdnem bortonbe kerult, mert reszegen elloptak 2 kocsit, es osszetortek. Emelett nagyon sok lannyal fekudt mar le, es nem var tulsokat egy lany utan. Jogositvanya nincs, de mar 2 kocsi es 1 motor balesete is volt. Mindemelett nem beszel velem SOHA csunyan, mindig rendes, simogat, puszilgat, nekem ugy tunik, hogy oszinte (hisz mindent tole tudok). Azt allitja, hogy valtozni akar, cigirol is probal leszokni...SZERINTETEK? Eltudnatok fegadni ezket??? 16/L
2011. jan. 17. 18:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben azoknak van igazuk, akik arra szavaznak, hogy ez a szokásos csajozós dumája.

Viszont az is igaz, hogy néha a rosszfiúkat is jobban "megfogja" egy-egy lány. Ha mindenáron kockáztatni akarsz, és meg akarod tudni, hogy vajon lehetnél-e neki több, mint egy a sok közül, akkor is kéresd magad jó sokáig, játssz a saját szabályaid szerint. Kelljen neki energiát fektetni abba, hogy megszerezzen. Nem is csak energiát, hanem érzelmeket, akaraterőt.

Egyik barátnőm egyszer évekre lehorgonyzott maga mellé egy ilyen szívtiprót, igaz, ő nem volt balhés agresszív tesztoszteronbomba, szimplán csak minden héten másik lányt döntögetett korábban.


De azt még így is tudnod kell, hogy egy ilyen arccal semmiképp sem lesz életre szóló rózsaszín tündérmese... a vége mindig szomorú, te döntöd el, hogy ami előtte van, az megéri-e.


Én mondjuk azt javasolnám, próbálj inkább normális srácot találni. Fiatal vagy még és nagyon naív, ráérsz még szívtiprókkal ujjat húzni kicsit érettebb fejjel.

2011. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
El is fogadtam. Aztán 4 évig jártam a bíróságra egy olyan dolog miatt amiről gőzöm sem volt, csak a kedves "majdmegpróbálokmegjavulni" belerángatott. Könyörgöm menekülj! Tudod te is, h el kell kerülnöd, hiszen jelzett a vészjelződ. Keress egy normális, egyszerű pasit. Az élet produkál alapjáraton is ezer gondot, kinek kell a nyakába még egy olyan ember, akiben bízni sem lehet, és állandóan csak retteghetsz, h megint mibe fog belekeveredni. Te dolgod, te életed ez csak vélemény
2011. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 tetris ***** válasza:

Kérdező! De jó lenne tudni, hogy döntöttél, mire jutottál!

Valamit írjál már!

2011. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem pont ilyen volt.Balhés,megbukott,állandóan kiakarták rúgni (7tantárgyból bukott),pedig nem volt buta.Csak épp állandóan lógott,meg lek.vázta a tanárjait.Rengeteg csajt lefektetett,ez volt a lételeme.Amúgy én is azt láttam,hogy szeret,állandóan csókolgatott,szeretgetett,gyönyörüeket mondott,csoki,virág stb.Egy pasi se bánt igy velem.

Aztán pár hónap múlva megunta a kedveskedést és összevissza csalt.Pár hónap múlva megint könyörgött,udvarolt,hogy ő megváltozott.Aztán rá pár hónapra megint csalt...

Majdnem 4évig csinálta ezt velem! Mert én hagytam,iszonyatosan magába bolonditott,olyan lehengerlő volt(nem hiába szerezte meg rögtön akármelyik csajt)

Én is 15 évesen jöttem vele össze,19éves voltam mikor végre kitudtam szállni,lelkileg teljesen összetörve,megalázva.

Azóta óvakodok az ilyen rossz fiúktól,és végre nyugalom jött az életembe,és normális srác aki szeret, azt tanácsolom ha jót akarsz magadnak,Te is tedd azt,semmiképpen ne mássz bele túlságosan!Az ilyenek csak játékszernek használják a csajokat amit használnak,és ha a játéka leszel véged,azt csinál Veled amit akar!Ne hidd,hogy a többi csajjal nem igy bánik(akkor nem fektetett volna le sokat),mint az exem szerintem az a fajta,aki azért hóditja meg nagyon könnyen a lányokat,mert elhiteti velük,hogy különlegesek,és úgy bánik Veled ahogy senki más,bókol,csókol,kényeztet stb.

De ez csak a játéka,hóditása része.Ha megleszel neki gyorsan eltünik.

Sok szerencsét és legyél okos=)

2011. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nem bíznék benne, normális meber ilyet nem csinál
2011. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is "megfogtam" egyszer egy ilyen srácot, mellettem 3 évig erőt vett magán, nem csajozott, de mikor már elege lett abból, hogy korlátozva van, és nem teheti amire vágyik (magyarul múlt a szerelem) olyan módon kibabrált velem, hogy ebben az országban max. mire középkorú leszek, addigra leszek tiszta jogilag. És még szerencse, hogy börtönbe nem vágtak az én nevemben elkövetett hülyeségei miatt.. Szóval szerintem ne dőlj be neki! Az ilyen ember csak addig bánik veled emberként, ameddig a szükségletei úgy diktálják.
2011. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ugy dontottem, hogy egyenlore NAGYON ovatosan maradok a kozelebe, es csak NAGYON sok keretes utan fogok vele akarmit is csinalni, akkor is ha latom, hogy van kivel, es bizonyit...nem bizok benne...koszonom mindenkinek a valaszat...
2011. jan. 20. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!