Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy huszonéves...

Normális hogy egy huszonéves lány nem tud leszakadni az apjáról? Ráadásul magánéleti kapcsolatra se vágyik? Az ilyen hogy fog önállóan élni az életben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami mocskosabb jutott eszembe, mint az önállótlanság.
2011. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért ilyen dologról nincs szó:) De ettől függetlenül nem tartom normálisnak ezt a majomszeretet mindkét fél részéről.
2011. jan. 17. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Kid a lány? Mit takar, hogy nem tud leszakadni az apjáról?
2011. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem normális. de neki MOST erre van igénye.

nekem alig volt gyerekkorom. egészen 16 éves koromig végig úgy éreztem, hogy a szüleim nem szeretnek (nyilván hülyeség), minden idejüket a beteg bátyámra szánták és a munkájukra, hogy meg tudjunk élni.

18 éves koromban jöttem rá, hogy vannak szüleim, akik szeretnek. 28 éves koromban álltam arra készen, hogy tényleg komoly kapcsolatot kezdjek valaki mással, elköltözzek és önálló életet éljek. Addig pótoltam a gyerekkorom. Én is nagyon rácuppantam a szüleimre. És én is apás voltam, ráadásul anyu annyira belefáradt bátyám ápolásába, hogy nem volt ereje, ideje, lelke utána velem éveket bepótolni. közelebb állok édesapámhoz. Ha beteg voltam, akkor is általában ő ápolt. Anyut a betegségtől már kirázta a hideg.

Most férjem van, imádom a szüleimet, heti rendszerességgel telefonálunk, kéthetente meglátogatjuk őket a férjemmel.

És boldog házasságban is élek. rajongok a férjemért.


Szóval szerintem azt kell kideríteni, hogy miért van ekkora szüksége az apjára... mert ki lehet ebből mászni, és nem biztos, hogy siettetni kell...

2011. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Senkim,de elgondolkoztam ezen.Ha egész életében ezt csinálta,az oké,gyermekkor,stb,de ha valaki nem tud az apja nélkül létezni egy percre sem még felnőtt korában sem,az szerintem orvosi eset.Mindenhonnan nézve.
2011. jan. 17. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:

nem értettél meg, sebaj.

hát tudod, inkább ne akarjon leszakadni az apjáról (persze pontosítani kéne, hogy ez mit jelent), mint hogy lefeküdjön a fél világgal, mások számára élhetetlen legyen, stb.


mit jelent az pontosan, hogy nem tud leszakadni az apjáról?

2011. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De megértettelek,és a te esetedben ez teljesen normális:)Úgy értem,hogy sülve-főve együtt lenni,mindenhova együtt menni,mindent együtt csinálni.Szerintem itt kicsit megcserélődtek a szerepek:kissé olyan ez,mint egy párkapcsolat,és ez kissé morbid nekem.
2011. jan. 17. 22:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak jó fej az apja akivel ki lehet mozdulni? Az meg hogy nincs barátja nem jelenti hogy nem is volt vagy lesz, azt meg hogy nem vágyik rá meg pláne.
2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Danielle Steal Keresztutak c. könyve szól egy ilyen lányról. Meg a "Kalandvágy" is, csak ott a nagyapa van. Lehet az is, hogy "ikerlelkek" az apukával, csak most ebben az életben így jelentek meg. Akárhogy is: Ideje lenne önállóságra ébredni a lánynak. Huszon...mennyi? Még azért nincs lekésve, ha csak 22 - 24, de 25 - 26 nál már ott az idő. A Love Sztory ugyanez, csak fiúval. Érdemes regényeket olvasni.
2011. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam még erről soha, pedig elolvastam már pár pszichológiai könyvet. Ennek ellenére nekem a kolléganőm és fia kapcsolata tűnik hasonlóan abnormálisnak. Sokáig csak irigyeltem őket, milyen mint anya-fia kapcsolat, a srác mindent megbeszél az anyjával, az anyja szinte szó szerint szerelmes a fiába, aki ugyebár tökéletes...

Csakhogy a srác olyan tök..etlen a lányokkal szemben, hogy az valami félelmetes. És ami a legfurább, hogy 26 éves létére még sosem volt szerelmes. És egyszercsak arra gondoltam, hogy az anyának ez a szinte szerelmi rajongása nem azt idézte-e elő, hogy a fiú tudat alatt nem akarja az anyját "megcsalni" senkivel?

Amúgy nagyon helyes, sikeres srácról van szó, a lányok odáig lennének érte.

2011. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!