Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más tizenéves, vagy huszonéves...

Más tizenéves, vagy huszonéves lány is fél a megöregedéstől? Lehet vonzó egy felnőtt 30-as 40-es nő?

Figyelt kérdés

Amikor belegondolok abba, hogy majd 28-30 éves koromtól küzdhetek az öregedés ellen, hogy megtartsam a formámat(pl sportolás, krémek ,arcápolás) akkor elmegy a kedvem mindentől. Lehet vonzó egyáltalán egy felnőtt nő?

Mert már mikor elkezdenek látszódni a ráncok, amik valljuk be, tényleg nem annyira szépek:S biztosan szebb egy sima, ránctalan arc. És ezt most minden bántás nélkül írom.

Vagy az amikor olyan történeteket olvasok, hogy a 30-as 40-es nőt elhagyta a férje egy fiatalabb 20on évesért.

De amikor már csak abba gondolok bele, hogy évről évre öregebb leszek. Már ettől rosszul vagyok. Leginkább attól, hogy küzdenem kell majd vagy is megtartani a formámat legalább egy jó szinten megtartani, hogy ne legyek löttyedt. És még a gyerekvállalásról nem is írtam, meg köztudott, hogy akkor a test megváltozik rendesen még akkor is ha odafigyel rendesen.

Na meg persze az, hogy a férfiak jobban megnézik a fiatalabb lányokat, vonzóbbnak is tartják őket.

Szóval jogosan érzem magam szarul ? vagy hülye vagyok,hogy ezen gondolkozom?

Más lány is van ezzel így?:s

már ebbe beleőrülök néha, jobb lenne sokszor nem gondolkozni semmin de annyira nem tudok ezzel leállni.


2011. okt. 2. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem árt, ha az ember egy kicsit szerencsés adottságokat örököl. Láttam én már löttyedt, ráncos 20-22 évest is. Arcápolást meg edzést sem akkor kell elkezdeni, amikor már késő...

Azok a pasik, akik a 30-as 40-es feleségük mellől járnak el, valószínűleg a kapuzárási pánik és / vagy az igénytelen / elviselhetetlen feleségük miatt teszik, vagy fiatalabb korukban sem voltak különbek.

Értelmes pasi ahogy idősödik, elkezdi ám értékelni az érettebb nőket.

Sajnos az tény, hogy elég nehéz kiszámítani mit művel egy vagy több baba a nő testével, de nem törvényszerű, hogy leamortizálódjon. Ismerek ilyet is, olyat is. Hogy az ember bőre mennyire rugalmas, az nagyrészt örökletes sajnos, de ha valaki sportolt, és nem tespedt egész életében, akkor vissza tudja nyerni az alakját simán.

Én a ráncoktól nem is félek annyira, az egyetlen dolog, ami elborzaszt, a táskás szemek, mint Klaudiának a Barátok köztben :) szegény...

2011. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok belegondolni, hogy napról-napra egyre öregebb leszek, és hogy ez az öregedés milyen gyorsan történik, de én nem attól félek, hogy csúnya leszek és ráncos, vagy hogy már nem leszek vonzó, hanem a végétől, amikor meghalok. Mert én haláltól rettegek, és attól, hogy soha többé nem térhetek vissza a földi életbe. Egyébként igenis lehet egy 30-40 körüli nő vonzó. A férfiproblémára pedig az a megoldás, hogy olyat kell találni, aki nem a külsődért szeret (elsősorban), és az nem fog elhagyni egy fiatalabb, szebb nőért. Az embereknek meg kell érteniük, hogy nem a külső számít, főleg nem egy életre tervezett párkapcsolatban. És ne aggódj, biztos rengeteg lánynak vannak még a Tiédhez hasonló gondolatai, ez normális, nem vagy hülye.


17/L

2011. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont úgy vagyok ahogy. :/ Egy-két éve kezdtem ezen gondolkozni és akárhogy nézem, 30-40 fölött nem nagyon látom hogy "van élet"... Nem akarok megöregedni. Igaz attól nem félek, hogy elhagynak. Magam miatt félek...

20L

2011. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Butaság, hogy nem lehet vonzó egy idősebb nő. Sokszor szoktam fantáziálni ha látok egy magára adó 40-50 éves nőt, hogy mekkorát szexelnék velük. :) Egyébként tényleg normális, szerintem minden lányt foglalkoztat ez a téma. Nem nagyon tudtok mit csinálni, ne cigizettek, ne igyatok, sok gyümi, vitaminok, antioxidánsok. :) Anyum még 56 évesen se ráncos ilyen életvitellel. :)
2011. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért az genetikától függ, hogy van akinek 50 évesen sincsen túl sok ránca. Az szerencsés alkat. Én nem tudom milyen géneket örököltem. Egyébként próbálok egészségesen élni amennyire csak lehet. Nem iszok alkoholt sem, cigizni sem cigizek.
2011. okt. 2. 14:23
 6/15 A kérdező kommentje:

"A férfiproblémára pedig az a megoldás, hogy olyat kell találni, aki nem a külsődért szeret (elsősorban), és az nem fog elhagyni egy fiatalabb, szebb nőért."


Van ilyen? Szerintem manapság ez olyan mintha tűt keresnék a szénakazalban. Elég kevés ember van akinek nem számít a külső. És még abban sem lehetek biztos, hogy nem hagy el soha.

2011. okt. 2. 14:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, a halál még a plusz amit nem is írtam, hogy még ettől is félek. Mármint attól, hogy meghalok és ennyi volt az életem. Csak ennyi=S
2011. okt. 2. 14:28
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Jaj nemár csajok. :) Ha féltek a "haláltól" akkor olvasgassátok ezt: *****


A külső pedig nem számít egyáltalán, ha a többi dolog rendben van, és boldog veletek a férfi.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok férfit olyan nagyon. Magam miatt akarok fiatal és szép lenni, na akkor mi van?
2011. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is magam miatt akarok szép és fiatal lenni, ha lehetne örökre, ki más miatt? A férfiakat azt csak azért írom, mert az benne van a pakliban, hogy ez megtörténhet.

Ki ne akarna örökre fiatal maradni?

2011. okt. 2. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!