Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS Mi tegyek? Nem akarom...

SOS Mi tegyek? Nem akarom megbántani de leégni se akarok!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lesz egy Ki mit tud a suliban csütörtökön és mi fellépnénk. Táncolnánk de nincsen meg se a ruhánk és a koreográfiát se állittotuk össze de a barátnőm nagyon szeretne részt venni de én nem akarok beégni és őt se akarom hogy beégjen.Jővöre is lesz de ő most szeretne menni. Már összevesztünk egyszer ezen mert vasárnap mondtam neki hogy le kéne fujjnunk mert nincs időnk gyakorolni. Elvileg holnap és holnapután itt alszik hogy gyakoroljunk de az se bizti hogy elengedik! És jővöhéten után vizsgázunk 5 tantárgyból! Mit mondjak neki? Hogy vezessem rá vagy rá jön magától is? Nem akarom a szarban hagyni tehát ha megy akkor is megyek égni...

16/L (külföldön vagyok tehát lehet hogy a helyesirásom pocsék de egy ideje nem irtam magyarul, bocsi :/ Ja és nincs hosszú i-m se.)

Elöre is köszi a válaszokat.


2011. jan. 17. 22:45
 1/2 anonim válasza:

Hát ez elég nehéz helyzet.viszont ha tényleg jó barátnők vagytok,mindenképpen legyél őszinte.próbáld megértetni vele,hogy tényleg nem akartok beégni,jövőre majd jobban készültök,és menni fog.

vagy válasszatok egy nagyon könnyű koreográfiát.

2011. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy te maximalista vagy és mindent tökéletesen akarsz csinálni. Bár kérdés, hogy milyen is vagy-tehát hisz-e neked-Viszont, ahogy látom ez neki nagyon fontos és te jó barátnője vagy, kezdjetek el próbálni 2-en, utána, ha esetleg nem menne úgy is látni fogja a barátnőd. Az ilyeneket még az nap is le lehet mondani, szval csütörtökig hajrá! a vizsga miatt meg ne aggódj, ha nem úgy sikerülne, mint szeretnéd, nem a világ! lehet javítani is!
2011. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!