Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy nem akarok tőle semmit? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már 3 éve össze akar velem jönni de eddig mivel volt barátom ez nem sikerült neki. Már 6 hónapja szakítottunk az exemmel mert átvert,hazudott és az a srác megint bepróbálkozott nálam. Igazából nem az esetem,de mivel eddig csak a suliban voltunk együtt, arra gondoltam hátha a sulin kívül más. Mióta elkezdődött az érettségi minden nap hívott telefonon. Mondta hogy akarna tőlem többet, de én mondtam neki hogy az érettségire készülök aztán nemrég mondtam hogy előbb ismerjük meg egymást jobban. Gyorsan feldobta hogy nem találkozunk-e szerdán és így találkoztunk. Szinte úgy csinált mintha járnánk,megfogta a kezem,de én kivettem a kezemet a kezéből (mintha megigazítanám a ruhámat aztán nem raktam vissza). A találka végén mondta hogy nagyon jól érezte magát,erre én is mondtam hogy én is,pedig nem volt valami jó. Rájöttem hogy tényleg nem az esetem,ráadásul felkavarta bennem a volt barátom iránti ézéseket is. Már kezdtem magamban lezárni és most ezután a félresikerült "randi" után úgy érzem nincs a volt pasimnál jobb,pedig biztos van...:S

Hívott magukhoz,de én mondtam hogy még gondolkozok ezen. 2 órakor találkoztunk,de már 3-kor azt vártam mikor mehetek haza,szerencsére a cipő feltörte a lábamat így 4 órakor meglett a "menekülőút". Most este írt egy sms-t hogy nagyon jól érezte magát,hazafelé a vonaton azon gondolkozott hogy nem lehetne-e köztünk több a barátságnál és megkért hogy gondolkozzak ezen. Nagyon aranyos,kedves fiú (19 éves),de nekem nem jön be.

Nem szeretném megbántani,de valahogy a tudtára kéne adnom hogy nem akarok tőle semmit. Mit mondjak neki ami a lehető leghatásosabb és amivel nem bántom meg?

18/L


2011. jún. 23. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
mond hogy leszbikus vagy :)
2011. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
És még is miért nem jön be?Olyan hülyék vagytok ti lányok te is írod hogy aranyos kedves akkor meg?Te talán tökéletes vagy mi?Ti mindig csak a külsőre mentek már elegem van, annyira válogatóssak vagytok.
2011. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"de valahogy a tudtára kéne adnom hogy nem akarok tőle semmit"

Ezt nem szeretem bennetek... Segítek: megmondod neki, hogy legfeljebb barátság. Nem kell túlkomplikálni, meg ne utalj rá, ne jelezgess, ne füstjelekkel kommunikálj.

2011. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Kezdettől fogva hitegetted. Nem szabad ilyet tenni. Erélyesen, de tapintatosan ki kell osztani azt a bizonyos kosarat, nincs mese.
2011. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

"átvert,hazudott" - "úgy érzem nincs a volt pasimnál jobb"

Értem én :)

2011. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elég, ha valaki kedves és aranyos! Könyörgöm, akkor a férfitársadalom felébe, ha nem többe beleszerethetnénk ilyen alapon!

A szerelem, a vonzalom nem úgy működik, hogy hopp, itt egy pasi, aki nem bunkó velem, tetszem is neki és máris a lábai előtt heverek.

Általában sok dolog közrejátszik abban, hogy vonzódjunk valakihez, a viselkedésén, a stílusán, a mozdulatain, az arcvonásain, az illatán keresztül bármi, ami megfog minket.

De olyan is van, hogy ez az érzés nem alakul ki az elején, viszont pár találkozás után már érezzük, hogy van-e rá esély.

Ha úgy látod, hogy nincs, akkor hiába aranyos, kedves, meg kell neki mondanod, hogy nem illetek össze, hogy kedveled, de nem érzel iránta semmi többet és ez nem is fog változni.

Én egyszer elkövettem a hibát annak idején, hogy nem mondtam ezt meg időben valakinek, húztam, húztam az időt sokáig, hogy legyünk csak barátok, stb... Nem akartam megbántani. Aztán beleszerettem valaki másba. Képzelheted, milyen rosszul esett a fiúnak. Azóta bánom, hogy nem mondtam meg neki hamarabb, hogy még csak esélye sincs a jövőben. :(

2011. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd, hogy gondolkoztál, és sajnálod, de nem.
2011. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a külsejével van bajom hanem belsőre nem jön be. Nem ez a stílus tetszik nekem. Amúgy általában nekem nem a külső számít,ha az számítana ezzel a sráccal már rég együtt lennénk. Nem azért találkoztam vele mert rögtön találkoznom kellett azzal aki nem bunkó és a lábai elött akartam heverni hanem azért mert nem tudtam eldönteni hogy tetszik-e nekem vagy nem,és úgy gondoltam egy találkozásból ezt meg tudom ítélni.

Régebben amikor nem érdekelt mert volt barátom és szerelmet vallott megmondtam neki hogy nem jön be mint pasi csak mint barát és engem ő nem érdekel "úgy". Attól félek hogy ha megint ezt mondanám neki akkor pár hónap múlva megint próbálkozna. Szívesen maradnék a barátja de ő többet akar.

2011. jún. 23. 01:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

...megmondtam neki hogy nem jön be mint pasi csak mint barát és engem ő nem érdekel "úgy"...

Pedig ennél világosabban nem tudod kifejezni. Mondd el neki még egyszer. Ennél kíméletesebben nem hiszem hogy el lehet mondani, így is biztosan fájni fog neki. Ha ebből sem ért akkor nem veled van a baj, és akkor talán jobb lenne megszakítani vele a kapcsolatot. Amit semmiképp neki csinálj, az az, hogy hagyod tovább élni benne a reményt.

2011. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Voltam valami hasonló helyzetnek a fiú oldalán. Annyi, hogy az a lány meg sem adta azt az esélyt, hogy esetleg egy találkozásból ítéljen meg. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy te minden esélyt megadtál a dolognak. Sajnos a fiúnak mindenképpen rosszul fog esni a dolog, ezzel nem tudsz mit csinálni. Ha pedig egyszer nem fog érteni a szóból akkor az utaána lévő alkalmakkor már lehet azt mondani, hogy "Szerintem ezt már megbeszéltük!". Sajnos ez a dolog nem így működik, azóta már én is tudom.


18/F

2011. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!