Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy csak...

Szerintetek gáz, hogy csak évente 2-szer 3-szor látogatok haza?

Figyelt kérdés
Anyukám már nem él, apával pedig nagyon rossz a kapcsolatom. Próbáltam hozzá közeledni, de ő nagyon szemét volt velem világ életében. Terrorizált, sértegetett, megalázott. Alkoholista, ha iszik mindenen semmiségen felhúzza magát, és olyankor elszabadul a pokol. Olyan csúnyán beszél velem mint egy állattal. Azt mondta, hogy szardarab, genetikai hulladék vagyok, vagy seggnyaló, vagy tetű. Azt mondta, hogy "fejbe b*sz", meg, hogy nem tekint a lányának. Azt is mondta, hogy anya oda jutott ahova való. Anyukámat rendszeresen sértegette, olyan szavakkal illette, melyeket inkább nem mondanék el. Tudta, hogy nekem ezzel okozza a legnagyobb fájdalmat, hiszen Anya nagyon közel állt hozzám. Persze másnap mindig próbált kedves lenni, de nem tudtam neki megbocsátani. A karácsonyomat tönkretette, berúgott és sértegetett egész Szentestén. Sokszor megfordult a fejemben az öngyilkosság. Tudjátok néha a szavak jobban fájnak, mint ha fizikailag bántalmazott volna, hiszen olyan ember mondta akire felnéztem. Elhittem amikor azt mondta, hogy semmirekellő vagyok, és nem viszem majd semmire az életben, nagyon nehéz volt kilábalni ebből a gödörből, és elhinni, hogy én is egy értékes ember vagyok. Nemrég elköltöztem, és most érzem, hogy kezd egyenesbe jönni az életem. Tanulok, vannak barátaim, hobbim, szóval jól érzem magam. Telefonon tartjuk a kapcsolatot, ez nekem éppen elég. Évente csak háromszor szeretnék "haza"látogatni, a Szentestét nem szeretném vele tölteni. Nem szeretném ha egy-egy alkalom 2-3 napnál tovább tartana. Szerintetek ez nagyon rossz?
2011. jan. 19. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik veled, még sok is az a 2-3 alkalom! Az én nővérem is kb. ennyiszer látogat haza egy évben, pedig nálunk minden normális.
2011. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha ez mind igaz, amit leírtál, én a helyedben a 2-3 napot fél napra redukálnám, megnézném, él-e még kb.

de lehet, hogy ultimátumot adnék, vagy az ital, vagy én

2011. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

még sok is ez a 2-3 alkalom...

max 1-2 órára néznék be évente hogy él-e még,többit elég telefonon 2havonta

2011. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a gonosz, igazságtalan banya, de én ilyen körülmények közé 2x-3x SE mennék haza, mindent intéznék telefonon. Az ember oda utazgasson, meg látogasson, ahol várják és szeretettel fogadják. Vagyis én így vagyok vele.
2011. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is évente 1-2 órára néznék be hozzá maximum. ne viccelj, ilyen körülmények között...
2011. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!