Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hatott a kapcsolatotokr...

Hogyan hatott a kapcsolatotokra amikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés
Az első időkre gondolok.Van aki közelebb kerül a másikhoz,de olyat is hallottam, hogy sok veszekedés kellett az összecsiszolódáshoz.Nálatok hogy alakult?
2011. jan. 19. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én fél év után költöztem össze a párommal, ennek több mint egy éve. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Persze, több lett a vita, hiszen több lett a vitatárgy, de ez a dologgal jár. Viszont megerősíti a kapcsolatot.

20L

2011. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónap után összeköltöztünk (tudom, nagyon hamar). Én költöztem ide páromhoz, de itt laknak anyjáék is. Furcsa volt, igen, mi is sokat veszekedtünk nagyon, mire kialakult a jelenlegi állapot:) Most már 3 és fél éve vagyok itt, és már szeretnénk külön menni, jól megvagyunk, imádjuk egymást.
2011. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11:35 vagyok! 22/L
2011. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

milyen a szüleivel lakni,mit hogy osztotok be?pénz,házimunka stb.voltak a szülőkkel harcok az elején?

2011. jan. 19. 11:37
 5/19 anonim ***** válasza:

1 év után költöztünk össze. Az összeköltözés előtt egyáltalán nem veszekedtünk,de így azért már van hogy összekapunk. Többnyire hülyeségeken, és nem is komoly veszekedések ezek. Rászólok, ha szanaszét hagyja a dolgait, ő meg duzzog egy kis ideig, majd összepakol és minden megy tovább.

Úgy érzem, azzal hogy összeköltöztünk,erősebb a kapcsolatunk,jobban egymásra vagyunk utalva. 2 éve élünk együtt.

2011. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Közel másfél év után költöztünk össze (decemberben volt egy éve).

Még jobban összecsiszolódtunk, erősebb lett a kapcsolatunk. Vitázni azért mi is szoktunk, általában semmiségeken, és nem is komolyak a viták.

21/N

2011. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mi két év után költöztünk össze. A legelső idők jók voltak, majd nehezebb időszak következett és azután állt be az összecsiszolódás.

Mi sajnos vagy nem sajnos többgenerációsan vagyunk és így óhatatlan az, hogy különféle családtagok ne találkozzanak néha. Ráadásul az összeköltözésünkkor minden közös volt a többi családtaggal. Kb két évvel később építettük ki a külön lakásokat.

2011. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Mi fél év után költöztünk össze, mindketten az "előző életünket" úgy hagytuk ott, hogy miénk volt a döntés, mi osztottuk be a pénzt, vezettük a háztartást.

Ez okozott nagy csatákat. Meg a rend. Sokat veszekedtünk, de ez azért is volt, mert mindketten a készt hagytuk ott a nulláért. A nulláról kezdtük.

Évek után is voltak kemény vitáink, hiába tisztáztuk az elején, a saját gyengéinket, elvárásainkat.

Nagyon szerettük egymást, nehéz volt, de ma már 12 éve éve együtt, boldog házasságban, pici gyerkőccel, saját házban, mindenünk megvan. :)

Öt év után is kiderülhetnek a másikról olyan dolgok, amin meglepődsz. Öt év után is lehet csalódni, tíz után is.

Erre nincs törvényszerűség. Viszont egy tény.

Az összes ismerősöm házassága/kapcsolata romokban, - ha megvan még - akik együtt élnek valamelyik szülővel! Nagyon ritka a kivétel. Én sosem tenném, mert az nem függetlenség.

2011. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jah, előző vagyok. 36/N
2011. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
11:51 Tudod nagyon sokan nem tennék,hogy a szülőkkel élnek,de nincs más lehetőség.A párom az anyukájával él,oda fogok költözni.Miért menjek albérletbe,ha van egy háza ,ami kertes,úgy alakította,amilyenre szerette volna és ott van a műhelye is,ahol dolgozik.Nincsenek millióink,hogy másik házat vegyünk,az anyósjelöltet nem zavarhatom el a saját házából és miért fizessek albérletet ha van hol laknunk és ott dolgozik a barátom.???
2011. jan. 19. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!