Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éves kapcsolatban Te hogy...

3 éves kapcsolatban Te hogy dobnád fel a sex-uális életeteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Bocs a kiírásért,magam sem értem miért így írtam?!

Nem is igazán néztem,csak kezd a nemlétező p*csöm tele lenni,hogy amég Én töröm magam mindaddig Ő nem tesz azellen,hogy legyen valami izgalom...

Lényegében egy nagy problémánk van,hogy nem tudunk ketteseben lenni egy este se,mert valaki tuti beállít és délutántól estig ki se lehet dobni...

Nah hát emiatt is vagyunk keveset együtt,testileg.

Tudom,nem minden a szex,de azért Én többre vágynék még,hisz nem 50 évesek vagyunk.

2011. jan. 19. 22:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Építsétek kcist le a társaági életet és legyetek kettesben. Ha nem megy utazzatok el párnapra.

Egyénként meg ezt is megkéne beszélin nem?

2011. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy rokonság telepedik be mindig,elutazni meg nem tudunk mert nincs rá keret.Jó ha megélünk,én meg melót keresek épp.
2011. jan. 19. 23:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Amit leírtál szerintem az is elég lenne ha volna egy szabad napotok.Ez meg csak te tudod megoldani.Mi nem ismerjük a környezetedet.De egy szobát valamelyik ismerősödtől talán el tudsz kérni.
2011. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kiírásod, mert látom, hogy elég régi. De, én a helyedben mindenképpen elgondolkoznék azon, hogy 3 évvel ezelőtt milyen voltam, miben változtam, mit csináltam esetleg másképp. Sok esetben előfordul, hogy egy hosszabb kapcsolatban a párok már nem akarnak úgy megfelelni egymásnak, mint az elején. Lehet, hogy felszedtél pár kilócskát, és már nem kíván annyira, esetleg kicsit „ igénytelenebb lettél odalent”? De, az is előfordul, hogy a férfiak már ennyi idő után új kalandokra vágynak. Nem gondolkoztál még el azon, hogy lehet, hogy van a párodnak szeretője, ahol néha kiélheti a vágyait, és ezért nem foglalkozik veled? Én a helyedben elköltöznék egy olyan helyre, ahol nem tudnak a rokonok megzavarni, különben rá fog menni a kapcsolatotokra ez a dolog. Illetve, amennyiben igazam van, hogy szedtél fel pár kilót, akkor el kéne kezdened többet sportolni, szépülni, mert mindjárt itt a nyár, és a párod még az utcára sem mer majd kimenni veled, nemhogy egy strandra, ahol azért látszik belőled sok minden, mert ki vinne el magával egy „ igénytelen, elhanyagolt, súlyfölöslegben szenvedő nőt”? Én azt tanácsolnám első az elköltözés, második a szépülés, és harmadik a fogyás, persze, abban az esetben, hogyha még együtt vagytok. Bocsi, hogyha kicsit hosszúra sikeredett. 47/N
2012. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!