Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a férjemnek szülinapjára (28), akivel éppen válófélben vagyunk? Külön élünk már, de a szülinapjára meglepném valamivel.9 évi együttlét után és egy gyönyörű közös gyerek végett.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Éppen váltok, és még ajándékot adnál neki? Bocs, de én ezt nem értem...

Általában olyanokat szoktunk megajándékozni, akiket érzelmileg közel érzünk magunkhoz, ha viszont váltok, akkor tényleg nem értem, miért puncsolsz neki. Inkább a gyereket lepd meg valamivel!

2009. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondod nem bunkóság, ha nem ajándékozom meg? LEhet tényleg igazad van, mert nem érdemli meg. Elég csúnyán viselkedik. Csak olyan lelkiismeret furdalásom lenne szerintem ha nem adnék neki semmit. De ha felköszöntöm, talán az is elég.
2009. febr. 3. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: szerintem ne mutass olyan érzelmeket, amiket nem érzel. Nem lenne őszinte a felköszöntés, ha szíved szerint kikaparnád a szemét, mégis jópofit vágva boldog szülinapot kívánnál neki. A nem őszinte köszöntésnél pedig jobb az is, ha nem köszöntöd. Az illendőség ilyenkor nem játszik.

Én legalábbis sosem köszöntenék fel exet, főleg nem, ha csúnyán viselkedett velem.

2009. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

adj neki egy széttört szívet(medál) vagy valami olyasmit aami a felbontást szétálást szimbolizálja.

Magadnek is neki is segítessz válni vele, Ollót, borítékbontó kést, vagy nem tudom, a saját életedben találj vmi szimbólumot! Ami szétvág, szétbont, elválaszt.

Vagy utazótáskát, bőröndöt, stb.

2009. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bekeretezve a gyerkőc egyik aranyos fotója. Ez nem félreérthető. Az én véleményem az, hogy szép dolog nagystílűnek lenni azzal, aki meg sem érdemelné. De nem kell hozzá különösebben feneket keríteni, klasszul, kedvesen, intelligensen felköszöntöd egy aprósággal-és kész.


Indok: Nem kell felvenni a kesztyűt, "ha te bunkesz vagy akkor én is az leszek" stílusban. Te ne rontsd tovább a helyzetet, pont elég, ha kihátráltál belőle.:)

2009. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

De akkor most már tényleg tanácstalan lettem teljesen. :(

Vegyek ne vegye?! Fénykép van a kicsiről, képkeretben is. Ez az egy biztos.

2009. febr. 3. 10:18
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Részemről azt mondom: hereszorítót neki!

Szerintem nem érdemli, hogy akár egy fillért is rákölts!

2009. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Lányok, miért akartok viszályt szítani, ha a kérdező a haragja ellenére békésen szeretne viszonyulni a gyereke apjához? Ezen kívül anélkül, hogy a körülményeket, a miérteket ismernétek, hogy tudtok ilyeneket írni... :S


Képkeretes vagyok, továbbra is azt gondolom, az remek dolog, ha őrzöd a békét, ettől a véleményed még nyilván meg lehet és el is mondhatod neki. nem zárja ki.

Azért javallottam a gyerkőcös ajándékot, mert az emléknek is felfogható és valóban arról szól, ami összeköt benneteket (élethossziglan)-nem többről és nem másról.

De ahogy érzed! :)

2009. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is úgy érzem,hogy nem kell szándékosan gerjeszteni a haragot.

Szerintem a fénykép kerettel jó ötlet.

Azért mert sajnos váltok,attól nem kell utálattal gondolni a másikra,részedről ez egy kedves gesztus.

Nem kell,hogy harag és utálat legyen közöttetek!

2009. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Megértelek, hogy nem akarsz haragban elvállni tőle. Valjuk be eddig nem sok intelligens hozzászólást kaptál. Szeerintem még a fényképen kivül egy üveg jóféle pia jóötlet, vagy ha szeret sportolni, akkor vehetsz neki valami azzal kapcsolatosat.
2009. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!