Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a férjemnek szülinapjára (28), akivel éppen válófélben vagyunk? Külön élünk már, de a szülinapjára meglepném valamivel.9 évi együttlét után és egy gyönyörű közös gyerek végett.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Hmmm... nem látok egyik válaszban sem harag gerjesztést vagy unintelligenciát. Ahány ember, annyi nézőpont, vélemény. Ezek csak ötletek.

A hereszorítót speciel én írtam, igazából poénnak szántam, mert olyan jül hangzik, O.K., elfelejtettem a végére tenni a smiley jelet! :)

Ettől még mindig az a véleményem, hogy nem érdemel már annyit az egész, hogy egy fillért is ráköltsön a kérdező. Tapasztalatból írtam, mert anno én is próbáltam normálisan viszonyulni a válófélben lévő férjemhez, és az lett a vége, hogy ezzel csak alkalmat adtam neki arra, hogy még egyet jól belém rúgjon. Nem hiszem, hogy a kérdezőnek erre szüksége lenne.

De mindez az Ő döntése, véleményeket kért és kapott, saját maga döntheti el, hogy melyik megoldás felé húz a szíve.

Remélem jól fogsz dönteni!

2009. febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen valami apróság legyen csak. Ez nem az a helyzet, amikor el kéne halmozni mindenfélével.
2009. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!