Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akar zavarni az örökségembő...

El akar zavarni az örökségemből csak azért mert olyan embertől estem teherbe akit szeretek?!

Figyelt kérdés

Most őszintén mit tennétek? Nagymamámról van szó, ő "nevelt" fel, azaz adott enni minden nap, mivel édesanyám kicsi koromban meghalt, apu dolgozott. Majd mikor középiskolába elkerültem meghalt nagyapám, azóta szinte minden nap ittas nagymamám. Azóta soha nem hallottam tőle semmit csak, hogy én csak egy k. vagyok, és nagy rossz lány, és tuti drogozom, vegyek példát a többiekről. Az már más dolog, hogy a többieket hajnalban az árok partról hozták haza, mert nem bírtak már haza jönni olyan részegek voltak. Én mindezt a k-zást azért kaptam , mert 16 évesen volt egy 3 éves, monogám kapcsolatom. Most 24 vagyok, 5 éve a szerelmemmel együtt. Elmondtam neki, hogy terhes vagyok és közölte, hogy tűnjek a szeme elől, mert ő nem akarja, hogy ettől a férfitól legyen gyerekem. Így is elég gyengék mostanában az idegeim, de ezek után félek, hogy felmondják a szolgálatot.

Szinte mindennap találkozunk, és ha nagyon akar szemtelenkedni velem, akkor meg is keres. Párom ott segített neki ahol tudott, tetőt javított, házat festett, a kertet rendbe rakta és ezek után még van bőr a képén? Csak úgy tudok elmenni innen, ha testvérem kifizet (ennek semmi esélye, akár 200 évig várhatok rá) vagy ha hitelt veszek fel, kb 10 milliót, de ennek is kevés az esélye. De az öreglány ki fog készíteni. Nem lehet neki elmagyarázni, mert szerinte ez úgy jó ahogy ő gondolja és biztosra veszi, hogy én fogok neki könyörögni.

Mit tennétek a helyemben?

A helyesírási hibákért bocsi, de annyira nagy idegbaj van most nálam, hogy elborult az agyam és alig látok.


2011. jan. 20. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Fogsz te még táncolni a sírján!

Ebben az a legszomorúbb, hogy kb ennyi reményed is maradt.

Azt nem értem, az ilyen kiállhatatlan hárpiákkal minek akar valaki jó kapcsolatot tartani? Ne állj vele szóba, vágd a fejéhez, hogy nem könyörögni fogsz neki, hanem te fogod eltemetni. :S Minél többet iszik, annál hamarabb.

2011. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Biztos hogy a párodnak is van családja,valahogy gondoljátok ki hogy hova menjetek,és költözzetek külön.Amig a "nyakán",élsz az öreglánynak,türnöd kell a prédikációt.Ha nem lennél rászorulva rák@kálhatnál a fejére,és szépen megköszönhetnéd hogy idág "adott enni".Ha az ö ételét eszed és az ö házában laksz,nem sok szavad van,sajnos!
2011. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az ő ételét eszem, hanem apámét és a sajátunkét, hiszen mi vásárolunk, ő kérés nélkül is főz, bár olyan ételeket, hogy senki nem bírja megenni. Hát igen mit tesz az alkohol.
2011. jan. 20. 17:30
 4/11 A kérdező kommentje:

Sőt sokszor neki is apum vásárol be, ráadásul nem is sz ő házában lakok, hanem nagyapáméban. Utána örököljük.

Ő úgy eltervezte, hogy pár éven belül találok, majd egy rendes embert és majd tőle lesz gyerekem. De kérdezem, hogy párom mi hanem rendes. Mindig elmondta, hogy mennyire rossz egy rossz anyós, és egy mostoha anya, de ő százszor rosszabb bármelyik anyósnál és mostohánál.

2011. jan. 20. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Jo,nem az ö ételét eszed.ok. de a házában laksz,sajnos.Találjatok megoldást a pároddal a különköltözére.Amugy ha terhes vagy akkor meg föleg nem tesz jót neked ez az állapot!
2011. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetekben az idősebbek bölcsebbek, és jól látják kivülállóként, hogy mit csinálunk rosszul. Az más kérdés, hogy elfelejtik, hogy ennyi idősen ők is a saját hibáikból tanultak... Ezt érdemes elmagyarázni neki. Hogy lehet, hogy igaza van és te valamit nem veszel észre a szerelemtől, de ez akkor is a te életed, és mindenki a maga útját járja és fedezi fel, hogy mi hogy van az életben. Persze jobb mások hibáiból tanulni, csak nem életszerű.


Gyakorlati tanácsként pedig, az a legegyszerűbb, ha nem számítasz tőle támogatásra, hanem a saját lábadra állsz.

2011. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Párodhoz nem tudnál költözni? Vagy bárhova máshova? Menekülj onnan minél előbb, ne hagyd, hogy tönkre tegyen.
2011. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Költözz a párodhoz, esetleg próbáld meg elvonóra küldeni.
2011. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudom, de egy alkoholista öregasszony mennyire számít beszámíthatónak jogilag?
2011. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az idősebbek bölcsebbek, igen elhiszem, csak nem az aki cikra 10 év alatt már elitta az elméjét. Ahogy lehet elmegyek, mindegy hová, de sajnos leghamarabb ez csak tavasszal vagy nyáron következhet be, addig meg majd lesz valami.
2011. jan. 20. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!