Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akar zavarni az örökségembő...

El akar zavarni az örökségemből csak azért mert olyan embertől estem teherbe akit szeretek?!

Figyelt kérdés

Most őszintén mit tennétek? Nagymamámról van szó, ő "nevelt" fel, azaz adott enni minden nap, mivel édesanyám kicsi koromban meghalt, apu dolgozott. Majd mikor középiskolába elkerültem meghalt nagyapám, azóta szinte minden nap ittas nagymamám. Azóta soha nem hallottam tőle semmit csak, hogy én csak egy k. vagyok, és nagy rossz lány, és tuti drogozom, vegyek példát a többiekről. Az már más dolog, hogy a többieket hajnalban az árok partról hozták haza, mert nem bírtak már haza jönni olyan részegek voltak. Én mindezt a k-zást azért kaptam , mert 16 évesen volt egy 3 éves, monogám kapcsolatom. Most 24 vagyok, 5 éve a szerelmemmel együtt. Elmondtam neki, hogy terhes vagyok és közölte, hogy tűnjek a szeme elől, mert ő nem akarja, hogy ettől a férfitól legyen gyerekem. Így is elég gyengék mostanában az idegeim, de ezek után félek, hogy felmondják a szolgálatot.

Szinte mindennap találkozunk, és ha nagyon akar szemtelenkedni velem, akkor meg is keres. Párom ott segített neki ahol tudott, tetőt javított, házat festett, a kertet rendbe rakta és ezek után még van bőr a képén? Csak úgy tudok elmenni innen, ha testvérem kifizet (ennek semmi esélye, akár 200 évig várhatok rá) vagy ha hitelt veszek fel, kb 10 milliót, de ennek is kevés az esélye. De az öreglány ki fog készíteni. Nem lehet neki elmagyarázni, mert szerinte ez úgy jó ahogy ő gondolja és biztosra veszi, hogy én fogok neki könyörögni.

Mit tennétek a helyemben?

A helyesírási hibákért bocsi, de annyira nagy idegbaj van most nálam, hogy elborult az agyam és alig látok.


2011. jan. 20. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánitassátok cselekvőképtelenné. A 10 évi ivás és amiket müvel simán indokolják. Legalább az örökségből nem tud kizárni.
2011. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!