Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, hogyan ismerkedett meg a...

Ki, hogyan ismerkedett meg a legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 15:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Óvodában mikor rossz voltam, átvittek a másik csoportba, és csak ő játszott velem. :))<3
2011. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Már egy oviba jártunk, csak másik csoportban voltunk, de amikor az udvaron játszottunk, akkor mindenki játszott mindenkivel:)

Általános iskolába osztálytársak lettünk.Alsóba beszélgettünk néha, de akkor még nem voltunk hú de jóba:) 4.-ben lettünk jóba, és ez csak jobb felsőbe.

Együtt jártunk suliba, sok mindent megbeszéltünk, feljárunk egymáshoz stb.


Ballagás másnapján a barátnőmhöz átmentem, megbeszéltük kinek hogy telt az estéje, megittunk egy cseresznye pálinkát meg ettünk sütit.

Mit ad isten a középiskolában is osztálytársak lettünk.Tavaly is, most is padtársak vagyunk.Reggelente a barátnőm, a barátnőm anyukája és én egy busszal járunk.Az anyukáját is imádom.Nagyon aranyos nő, imád nevetni és nagyon jókat lehet beszélgetni vele!


Nagyon sok osztálytársamban/évfolyamtársamban csalódtam már, sokat pletykálnak, állandóan vihognak és hülyéskednek, offolgatnak stb.A legjobb barátnőmben sosem csalódtam, tiszteletben tartja mások kérését és nem adja tovább a történetet, imád nevetni és hülyéskedni, de nem akar mindig mindenből viccet csinálni, nagyon megértő és kedves.Egyszerűen el sem tudnék képzelni nála jobb legjobb barátnőt!:) <3

15/L

2011. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A szomszédom. :) Szóval kicsi korunk óta. Gyerekként napi szinten együtt voltunk. Amióta barátja van (7 éve) sajnos ritkultak a találkozások, havonta 1* talizunk meg e-mailezünk. Pedig még mindig a szomszédomban lakik. :(
2011. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy leszbi társkeresőn.
2011. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem a fősulit és a beiratkozáskor beosztottak minket csoportokba kétségbe esve kerestem a csoport társaimat, és láttam egy hasonlóan tévelygő lányt, kiderült ő egy csoport társam. Akkor bemutatkoztunk egymásnak, és kb azóta vagyunk legjobb barátnők. ennek már 6 éve.
2011. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Gimiben osztálytársak lettünk. :]
2011. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyetemen:)
2011. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy osztályba jártunk középsuliba. De nem ilyen egyszerű a történet. Kb. 2 és fél évre rá lettünk barátnők
2011. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ovi első napján köttetett a barátság, együtt jártunk általánosba, gimibe, és rövid ideig egyetemre is, csak más szakra...
2011. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Általános iskola első osztály, valahogy mellé sodort a sors. Ötödikben egy családfa kutatás alkalmával rájöttünk hogy másodunokatesók vagyunk, még inkább elválaszthatatlanok lettünk. Aztán jelentkeztünk gimibe én 70km-rel arrébb mint ahol addig éltünk és kiderült hogy ő is, ugyanoda jelentkezett és ugyanabba az osztályba. Bár egyetemre már nem együtt mentünk, de minden egyesnap beszélünk. Imádom és nála jobb barátnő kerek-e világon nincs <3


22L

2013. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!