Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hány éves koráig...

Szerinted hány éves koráig számít valaki fiatalnak?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, ti mit gondoltok. Szerintem kb. 28 éves korig, de addigra már van párja, biztos munkahelye, lakása/háza és esetleg autója is. Tudom, lehet hülyén hangzik, de én ezt szeretném elérni legkésőbb 28 éves koromra, vagy még előbb is. Most 14 vagyok, szóval nem tudom, mi a helyzet a fiatal diplomásokkal meg hasonlókkal... De az alapkérdés még mindig ugyanaz, ezt csak 1 kicsit kifejtettem. (:
2011. jan. 22. 17:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

26 évesek vagyunk a párommal..mit ad isten villamosmérnökök,mint ahogy egyik előttem válaszoló írt ezzel kapcsolatban.Van egy gyönyörű 2 éves kislányunk,egyelőre Pesten élünk saját lakásban,de nemsokára el fogunk költözni innen rendes kertesházba.Mivel Pesten vagyunk,ezért autónk még nincsen,majd egyszer az is lesz.:)


És egyértelműen fiatalnak gondolom mindkettőnket,de szerintem még 35 évesen is így fogom látni.:)


26/N

2011. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet korra pontosan belőni. Sok szempont alapján nézhetnénk, szerintem addig, ameddig annak érzed magad.


Meg mihez képest fiatal valaki? Egy 80 éves bácsihoz képest fiatal a 40-es ember, míg egy 18 évesnek a 35 már öreg sokszor.

2011. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Addig fiatal valaki,amíg annak érzi magát és szerintem ez attól se függ,hogy van gyereke vagy nincs.Én 36 vagyok 2 gyerekkel és nem érzem magam öregnek és közép korúnak sem..
2011. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan 28-30 éves korig.
2011. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el,hogy ki mit írt,,de veled nem értek egyet.

Addig fiatal az ember ameddig annak érzi magát.Nagymamám 82 éves,és még ma is fiatal..Farmerban ,és tök jó pólókba mászkál.A kedvenc együttese az EDDA művek,állandóan divatos frizurákat hord(csak egy tincset hagyott meg eredeti őszben) Ráadásul 2 hónappal ezelőtt csináltatott magának a bokájára "bokalánc" tetkót.Egész nap vidám,és imád élni..Én 38 évesen ugyanolyan vagyok mint ő..Imádok élni,szórakozni,és fiatalnak érzem magam.A fiam a haverjaival is sokszor velünk jönnek szórakozni,mert jó társaság vagyunk..Igaz van egy hűséges,szerelmes párom,van munkahelyem de nincs sem lakásom,sem autóm..Még jogsim sincs..Szóval nem ezek a dolgok határozzák meg a fiatalságot,hanem a természetünk az élethez való viszonyunk..

Csak kíváncsiságból kérdezem.HA minden amit felsoroltál meglesz mondjuk 25 évesen..Akkor te onnantól kezdve öreg leszel??

2011. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok 2 gyermek anyukája és én sem érzem, hogy már öreg és mihaszna lennék, de majd erre te magad is rájössz kedves kérdező ha 28-30 éves leszel. Sőt szerintem az igazi élet 25 éves kor után kezdődik.
2011. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
18:27-es: Nem, de akkor ezek miatt már nem kell aggódnom, és élvezhetem az életet. :P
2011. jan. 22. 18:28
 18/37 anonim ***** válasza:

Azért édes, hogy 14 évesen így el tudod dönteni, ki számír felnőttnek, és ki nem...28 év előtt is lehet valaki már komoly, érett, felnőtt ember, még akkor is, ha esetleg elhúzódnak a tanulmányai, és még nincs meg róla a papírja. Az autó pláne nem tartozik feltétlen a felnőtt léthez, nem mindenkinek van rá szüksége. A pár megléte...Vagy szerencsés valaki, vagy nem.

Az egyetlen, ami számít szerintem, hogy ne a szülei nyakán éljen. Ha albérlete van csak, de azt maga fizeti, már akkor sem lúzer (baromi nehéz lakást enni sajnos).

2011. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
venni :D :D
2011. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:27 vagyok..

És miért kell ezek miatta aggódnod?? Mert ezt várja el a társadalom tőled? Gondolod,hogyha ezek meglesznek nem jön valami más aggódni való? nem lesz más ami szintén kell? Na itt a lényeg..Ilyen gondolkodással,te már nem is lehetsz fiatal,hiszen nem élsz vidáman,gondtalanul..hiszen elvárásaid vannak,és nem az élet apró örömeit keresed nézed..

2011. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!