Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hány éves koráig...

Szerinted hány éves koráig számít valaki fiatalnak?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, ti mit gondoltok. Szerintem kb. 28 éves korig, de addigra már van párja, biztos munkahelye, lakása/háza és esetleg autója is. Tudom, lehet hülyén hangzik, de én ezt szeretném elérni legkésőbb 28 éves koromra, vagy még előbb is. Most 14 vagyok, szóval nem tudom, mi a helyzet a fiatal diplomásokkal meg hasonlókkal... De az alapkérdés még mindig ugyanaz, ezt csak 1 kicsit kifejtettem. (:
2011. jan. 22. 17:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

ma 20:48

Azért ne gondold,hogy külföldön olyan könnyű minden..

Itt kint is nehéz munkát találni,itt kint is a kollégák ha kell eltaposnak,és itt sem könnyebb csak más a fizetőeszköz neve..

HA olyan könnyű lenne munkát találni akkor mindenki rohanna ki,és sokan nem mennének haza.

Mellesleg én itt kint vesztettem el az állásomat a válság miatt.Először a bevándorló munkásokat küldték el..(majdnem 1000 ember repült velem együtt) Azóta is csak part time melókat kapok..

2011. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

onnan vettem, hogy én is voltam kint vagy 20x egyszer sem voltak ilyen gondjaim, mint neked és most sem lennének

és a párom is kint van

és a tesoja a feleségével is kint élt!


és azt olvastam a neten, hogy Németo-ba és Ausztriába 2011 máj 1-től nem kell munkavállalási engedély sem

2011. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Eleinte azt hittem, 20-ig. Aztán 30-ig, vagy amíg nem lesz gyereke. Most lassan 36 leszek, 2 gyerekkel, és most azt mondom, hogy még most us fiatal vagyok, 40-ig biztosan. de a szüleimmel pont erről beszélgettünk a minap, és attól tartok, hogy csak a testünk öregszik, lelkünkben (sokan legalábbis) örökre fiatalok maradunk.

35/N

2011. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

tegnap 21:52 nek

Érdekes amit írsz de az előtted írónak van igaza..Ma már nem olyan könnyű kint sem..Én 4 évvel ezelőtt jöttem ki Angliába.Mivel mi családostul vagyunk kint mi voltunk az egyetlenek akik lakást és nem szobát bérelnek(mármint a köztünk lévő magyarok között.) Ezért minden évben karácsonykor nálunk volt a karácsonyi buli a magyar kollégákkal,barátokkal..2 éve ugye beütött a válság,és szinte mindenki elvesztette az állását,ahogy én és a férjem is.Mi szerencsések voltunk,mert kaptunk állást.(én angol barát segítségével) Voltak olyan magyarok akik megpróbáltak más városokat,vagy más országba mentek(Hollandia,Írország,Skócia) de sokan hazamentek..Most 4 év után idén karácsonykor szerinted hány magyar volt? csak 2 a barátok közül..Sokan feladták,pedig tudtak angolul,és referenciájuk is volt..

Szóval azt hogy te 20x voltál kint(turistaként?) attól még elhiheted,hogy 2010-ben és idén is egyre nehezebb..Ha a kérdező kint akar szerencsét próbálni ahhoz nem árt ha jól megtanul angolul(vagy az adott ország nyelvén ahová menne) és szerez egy jó kis szakmát,persze egy kis gyakorlat sem ártana..Érettségivel el se induljon..

2011. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

ha van egy kitűzött célod azt megvalósíthatod


egy mondás:

ha azt mondod meg tudod csinálni, de ha azt mondod, neked ez nem megy - mindenképpen igazad van"


ezen el lehet gondolkodni

2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Van a fiatal, van a nem fiatal, nem öreg, és van az öreg.

És mindezek a fogalmak szubjektívek és relatívok.

Egy 5 évesnek a 20 éves öreg, a 30 évesnek fiatal. Egy 70 éves a 90 évesnek fiatal, a 20 évesnek öreg. Egy 40 éves öreg a 10 évesnek, és fiatal a 60-nak, és így tovább.

Ilyen egyszerű. Tessék megtanulni.

2016. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Sok dologtól függ.

Kinézet,életmód,gondolkodás,van-e gyereke.


Egy 25-30 közötti családos ember már nem "fiatal",mert "elkelt".


Mások 35-40 évesen is szinglik még és még nem öregek mondjuk a családalapításhoz sem.


Vannak akik 40 felett is jól tartják magukat.


28 évesen saját ház,autó és biztos állás?

Nem hinném,szerintem ez pontosan a középkorú ember jellemzése.

A fiatalnak nem nagyon vannak meg ezek,max ha a szülei gazdagok és alátoltak mindent.

2016. dec. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!