Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 27 év körüli férfiaknak mik...

A 27 év körüli férfiaknak mik a legfontosabb értékek egy nőben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
őszinteség, hűség
2011. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Magabiztosság, nőiesség, kis ész sem árt, őszinteség, humor, megbízhatóság.
2011. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
a szeretet szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon (osho)
2011. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értékekről volt szó, nem elvárásokról. Azért ez a kettő szerintem nem ugyanaz. Mellesleg mi alapján válasszunk akkor párt? Ha megfontolás nélkül és minimális elvárások nélkül megyünk bele valakivel egy kapcsolatba, akkor nagyobb az esély, hogy olyat választunk, akivel nem leszünk együtt hosszútávon. Pl. irodalomtudományok doktora elvesz feleségül egy plázacicát. Ez nem túl jó példa, de kontrasztnak jó talán. Hát nem is tudom. Persze nem kizárt, hogy jól meglesznek, ha mindketten tudják, hogy mi az, ami pozitívum a kapcsolatban.


Szerintem ez nem elvárás, hanem inkább az a fajta tudatosság, hogy olyan partnert válassz, aki a te szempontjaidnak megfelel, és persze te is megfelelsz az ő szempontjainak. Egyébként mi értelme lenne együtt lenni vele?

2011. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

27 évesen azért már a nagy átlag nem futó kalandot keres...


legfontosabb érték? legyen feleségnekvaló...ergo tudjon főzni,legyen megértő,kedves,okos,bájos,szép...

tehát ne az akit 16 évesen meg se mert volna mutatni az anyjának,mert helyből kitagadja:D

2011. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!