Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogtok csinálni ezen a...

Mit fogtok csinálni ezen a szép vasárnapi napon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 09:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Főzök, megetetem az állatkáimat, kapok nagy ajándékokat a névnapomra, és szívből sajnálok mindenkit, aki holnap dolgozik és vizsgázik. Nekem csak kedden kell dolgozóba mennem.
2011. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Dolgozatot javítok. Broáf. Imádok tanítani, de ez a javítás...
2011. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tanulni kéne, de reggel jött meg, és ilyenkor nagy fájdalmaim vannak, úgyhogy szerintem egész nap köntösben-melegítőben fogok döglődni.
2011. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Megtanultam, hála Istennek, nem volt sok leckénk. Örülök, hogy ilyen szép idő van; bár őszintén megmondom, jobban örülnék, ha esne a hó, hiszen most van tél!


Anyukám barátnője hazajött külföldről, kb. 2 éve nem látták egymást, szóval most nagy az öröm! Én is örülök! ;)


Délután háznézők jönnek - szurkoljatok, hogy el tudjuk adni a házat! -, majd elmegyünk, mint minden vasárnap a délutáni misére.

2011. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

a barátom anyujánál tenyészik, szóval takarítok egy kicsit.

aztán ha minden igaz átjön a haverom, ápolom a lelkét.

aztán este átmegyünk anyumhoz, bedobunk neki pár cuccot.

2011. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Amit csütörtök óta....beteg vagyok, így azóta ki sem mozdultam.ma reggel az első alkalom, hogy nincs 39 fokos lázam.
2011. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
tanulok, blogot olvasok és írok, illetve 2 perce beszéltük le az egyik barátnőmmel hogy kimegyünk sétálni.=)
2011. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
operációkutatást tanulok ami a létező legbetegebb és aberáltabb tárgy amiből valaha vizsgáznom kellett. nagyokat sóhajtok, hogy Istenem miért? és imádkozok, hogy sikerüljön...
2011. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!