Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit csinál ilyenkor? Ha...

Ki mit csinál ilyenkor? Ha másolat előtt ocsmány módon beszél veletek a férjetek?

Figyelt kérdés
Tegnap miatta késtük le az utolsó buszt haza felé gyalogolhattam a hidegben és mondtam neki hogy nem tudott időben elindulni? Velünk volt egy barátunk is és erre minősíthetetlen hangon elkezdett velem kiabálni hogy nekem nem mindegy? most akart jönni balbalb erre fogtam magam aztán hazamentem nélküle most nem szólok egy szót sem hozzá.. de meddig csináljam ezt vagy mit csináljak?
2011. jan. 23. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Várd meg míg bocsánatot kér. Addig ne foglalkozz vele.
2011. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is, és ráadásul a barát előtt.
2011. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
2011. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én meg azt mondom,hogy tanulj meg magyarul!
2011. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
látom rosszul is írtam ki nem másolat hanem mások előtt bocs de olyan pipa vagyok még mindig! nem hiszem hogy bocsánatot fog kérni de most szeretnék kitartani pedig, hogy érezze most baromira megbántott!! ti kiszoktátok ezt bírni?
2011. jan. 23. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a konkrét helyzetet ismernénk, akkor lehetne rá válaszolni,de így elég általános amit írtál.

Objektíven így nem lehet válaszolni.

2011. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
38%
Mi az a "balbalb"?
2011. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
blabla.. (most akart csak jönni és különben is mit kérem számon stb.) és eddig nem volt ilyen meglepődtem, hogy így beszélt velem.
2011. jan. 23. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Megjátszotta magát a haver előtt? Be akarta bizonyítani, hogy ő a férfi a háznál? Vagy nem kérted te durván számon tőle, hogy miért késette le veled a buszt?
2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg te mondtál olyat,ami miatt ő így reagált.Tudod nem mindegy hogy hogyan mondod azt a "nemtudtál volna időben elindulni?"

Meg ha ő ilyen szemét lenne,akkor már észrekellet volna venned és már nem lennél vele.

Az a baj hogy a sok ilyen kérdést mindig szubjektívan írják le,de úgy hogy abból csak arra lehessen következtetni, hogy a kérdezőnek van igaza.Közben meg nem ír semmi konkrétumot,pedig ha leírná az esemény lényeges mozzanatait,lehet hogy a fordítottja lenne.

2011. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!