Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT CSINÁLJAK, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT CSINÁLJAK, hogy ne legyek már ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Mert perpillanat 'egy kicsit' dühös vagyok, meg ideges és még szomorú is, szóval minden tök jó.

Szóval mit lehet tenni?

Nem tartós megoldásra gondoltam, mert alapból féltékeny természetem van, de hogy mondjuk jövő héten ne ezzel szórakozzak. Köszi:)


2011. okt. 23. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden napot indíts egy üveg pálesszel.
2011. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor hogy kelek fel 6-kor?:D
2011. okt. 23. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Akkor írj privátot és megoldjuk, hogy féltékenység helyett bűntudatot érezz:)
2011. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát hallod:D Nem hiszem, hogy menne a bűntudat, mert sajnos nem járok azzal, akire féltékeny vagyok:(
2011. okt. 23. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
... ha meg akar csalni úgy is megteszi ha nem frusztrálod magad feleslegesen, ne féltékenykedj, de ha kiderül, hogy megcsalt hagyd ott, addig míg nincs rá bizonyítékod ne idegeld magad, nincs értelme.
2011. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!