Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek feltekeny?

Figyelt kérdés
Van egy eves kapcsolatom egy egyetemista lanyal de egy falusiak vagyunk, en voltasm neki az elso! Mikor elmegy bulizni a baratnojeivel mindig feltekeny vagyok de anyira h bolondulok meg! Mikor felhiv nincs semmi gond vagy en ha hivom csak akkor mikor hivom vagy 3-szor nem veszi fel es en mar roszra gondolok vagy kesore mennek haza! Kimiljetek a huje valasztol!
2011. okt. 12. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

*barátnőivel, *hülye


amugy sztem ne legyél féltékeny, nem kell ahhoz buliznia h megcsaljon..

2011. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz önbizalmat,a féltékenység=önbizalomhiány.
2011. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerintem ertheto h feltekeny vagy mert szereted...de ne bolonditsd meg vele a rohamaiddal mert ugy csak elveszited...bizzal benne de azerrt neha nezz utanna ... es akkor mindne jo lessz :)
2011. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem..ne engedd el olyan sűrűn!Legyen inkább veled v menj te is bulizni!És ha elengeded bulizni akkor ne hívogasd sztem..ha hiányzol neki ő fog hivni!Ne tapadj ennyire..legyen benned 1kis büszkeség is!:)
2011. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Kimiljetek a huje valasztol!"


No comment!

2011. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen téren voltál neki az első? Első komoly kapcsolat, vagy veled vesztette el? Mert ha az utóbbi, akkor rossz hírem van. Előbb-utóbb benyögi, hogy ő még nem élte ki magát és mással is ki szeretné próbálni. Ha szerencséd van. Ha nincs, akkor megteszi a hátad mögött és persze ezért is téged fog hibáztatni.

Ha nem akarod, hogy félrekúrjon, akkor ütni, verni, terrorizálni kell és eszébe se fog jutni. Ja és ezt nem én találtam ki, hanem az oldalon rengeteg nő írt már ilyen hozzászólást, hogy ezt tette vele a pasija és nem merte megcsalni.

2011. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó, te normalis vagy? h lehetne már megütni egy nőt??????
2011. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy üsse meg a nőt, hanem azt, hogy ez hatásos. Vagy miért van az, hogy egy normális pasit simán elhagynak a nők, de aki félholtra veri őket, azzal együtt maradnak?

A kérdés pedig értelmetlen, mert úgysem együtt fogják leélni az életüket, mert a csaj előbb-utóbb mások után fog mászkálni, és ha a srácnak szerencséje van, akkor ezt őszintén közölni fogja vele.

2011. okt. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem azért hagyunk el egy pasit mert normalis.. egy olyannal meg aki akár egyszer is kezet emel rám, nem tudnék egyutt maradni.. hát mi vok én, mazochista???
2011. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem normalis aki azt irta h megkell verni!!! Hulye vagy? Volna lelked hozzautni egy lanyhoz? Aval uugy sem oldasz meg ha ilyesmit teszel meg megutaltatod magad
2011. okt. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!