Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy egy...

Mik a jelei annak, hogy egy férfi (nem fiú) szerelmes? Ti honnan tudtátok, amikor a férjetek, párotok belétek szeretett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször felhívott telefonon, kedveseket mondott, szépnek nevezett, elém jött a munkahelyemre. Sok közös programot csináltunk, szeretett velem lenni. Sok mindenben próbált a kedvemben járni. Ajándékokkal kedveskedett. / Mondjuk ez már nálunk a múlt, de jó rá emlékezni./
2011. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felhívott, naponta többször. Azt vettem észre, hogy komolyan félt, néha még féltékeny is volt, kisebb elszólások is voltak, de igazából a tekintete volt az, ami mindent elárult.
2011. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Egyfolytában dugni akart!:)
2011. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

mindig kereste az alkalmat, hogy velem tölthesse az idejét.

szerintem ez mindent elmond.

nekem nincs szükségem arra, hogy a szépségemről süketeljen vagy nyomorék plüssmackókat vegyen.

ha szeret velem lenni, az felér egy nyáladzó szerelmi vallomással.

2011. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

"Egyfolytában dugni akart!:)"


Ez nem a szerelem jele.

2011. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
51%

14:51

de lehet a szerelem jele is, mert minden elárul,h hogyan csinálja.

2011. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármit-bármikor megtesz értem. Mellettem áll ha adódik valami...


Az első jelek, hát nem is tudom...kaptam tőle egy gyűrűt, és azt mondta, hogy majd megkapom pár év múlva "jegygyűrű" formájában is:D na attól a perctől tudom, hogy szeret:)

2011. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Az én párom 23 éves, szerintem már férfinak inkább mondható mint fiúnak. Én 17 vagyok. Én első sorban a tekintetében látom, ahogy rám néz, és ezt más is látja, mert mondták már neki nagyon régi és jó barátai, hogy még sosem látták őt szerelmesnek, de ahogy rám néz az most mindent elárul. :) Minden nap elmondja, hogy szeret, és milyen jó, hogy vagyok neki. Keresi az alkalmat, hogy találkozni tudjunk, ha csak 5 percre is, de elém jön. És ő is mondta, hogy én leszek a felesége, neki nem kell más, és ha már 18 lennék most azonnal elvenne. :)
2011. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmes (elém jön, hazakísér) - akár éjjel is elém jön, csak hogy együtt aludjunk. Naponta többször keres, minden nap akar találkozni, szexen kívül is magához húz, ölelget, puszilgat, simogat(ez nekem nagyon fontos).

Semmi érdeklődést nem mutat más nők iránt, féltékenységre soha okot nem adott, nem bámul más nőket az utcán, még csak nem is jegyzi meg, h XY jól néz ki stb.


Azt viszont észreveszi, ha valami új van rajtam, vagy ha megyünk valahova és kicsíptem magam :) De ugyanolyan lelkes irányomban és ugyanúgy mondja, hogy szép vagyok, ha történetesen nyúzott vagyok, itthoni ruhában, kócos stb. hajjal, karikás szemmel :D


Persze, hogy a szerelemben az is benne van, hogy minden percben dugna, ha lehetne, de szerelme jelének érzem azt is, hogy ha én fáradt vagyok, vagy megvan,stb. akkor megértő, és nem hőbörög.

És ha szexelünk, nagyon fontos számára, hogy kielégítsen. Ha nagyon-nagyon ritkán mondom, hogy ez most nekem nem fog sikerülni, elmehet, nem képes rá ill. nem akarja, csak mert nekem nem volt meg.


Nem ideális a kapcsolat, voltak és részben vannak problémáink, de addig bizakodok a közös jövőben, amíg ezek megvannak.

2011. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És talán az is a szerelem jele, hogy amikor egy eü. diéta abbahagyása miatt híztam 7-8 kilót (nem extrém, de látható a változás, viszont ruhában nem nagyon látszik), semmi nem változott, elképzelni se tudom, hogy csúnya megjegyzéseket tegyen, vagy ilyesmi.

15.25

2011. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!