Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha egy...

Mik a jelei annak, ha egy férfi szerelmes egy nőbe? És biztosan NEM csalja/csalta meg?

Figyelt kérdés

Nemtudom szeret-e még a párom:(

Irnátok nekem tipikus jeleket, hogy mit tesz egy férfi pl.vita utána, mennyi iőd után keresi a lányt, vagy bármi ilyesmi:)


2010. nov. 1. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

A pasik nagy része ribanc, és hajlik a gerinctelenségre. Szerintem az előéletét érdemes megnézni az ilyeneknek.

Beszélgetéssel és ismerősök által is árulkodó hogy milyen ember, milyen erkölcsi nézetei vannak, de sajnos erre sincs garancia.

2010. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

ha enynire bizonytalan vagy, akkor gyanús, hogy nem Te vagy neki a legfntosabb. Pl. ha nem jelentkezik.

De jobb ha felteszed a kérdést. Szeret -e? Valahol olvastam ha egy nő erre kényszerül, akkor inkább meg se kérdezze, hanem szakítson, ha már bizonytalan.

2010. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nagyon összevesztünk a 7végén..nem érzem hibásnak magam, de kapott egy pofont. Nem csalt meg...más téma... mindegy is.

Tegnap keresett 2x. de nem törödtem vele, csak irtam hogy ne keressen többet, hagyjon békén. Nagyon sértettnek érzem magam...

ma nem keresett... de sztem fog, mit tegyek???

ha keres akkor szeret??? vagy ha nem keres nemis szeret?

2010. nov. 1. 17:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
bizony, keresett, es te elkuldted..csak van annyi onerzete, hogy nem keres tobbet. bizony, most neked kell lepned.
2010. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de ha megpofoztad, meg elküldted a fenébe, a közeledésére elutasitóan reagáltál, akkor milyen jogon várnád el, hogy keressen ezek után. Ez nem szeretet, hanem önérzet kérdése - én biztos nem akarnék többé veled szóbaállni. (Egyébként nö vagyok)
2010. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ez történt:

az történt hogy ottaludtam nála szombat éjjel. és ő őszintén(?) elmondta hogy a volt csaja kért tőle 1 filmet, de ő mondta hogy neki nincs meg a film és ennyi volt a beszélgetés. Előtte, nekem azt mondta hogy a lányt letiltotta msnről, de ezek szerint nem...

na nem hittem neki, irtam a csajnak 1 levelet, a lány nemtudta kivagyok, leirta hogy ő már 1éve nemis találkozott a pasimmal, és egyáltalán nem tartják a kapcsolatot.

TEHÁT NEMHISZEM HOGY MEGCSALT VELE. MERT A LÁNY AZTSE TUDTA KIVAGYOK, IGY IRHATTA VNA AZ IGAZAT IS.

Én nagyon féltékeny vagyok, szoval nemhittem a barátomnak, adtam neki 1 pofont, és éjjel el akartam menni tőle, de nem engedett, próbálta elmagyarázni hogy én tőlem ŐT nem vehetik el, és hogy ő őszinte akart lenni velem, és bizzak meg benne, mert már lerázta a lányt.

Tegnap a huga segitségével beléptem a pasim msnjére, igaz a lány tényleg nincs már fent neki, megnéztem a partnerkarbantartóban is...

de a pasim megváltoztatta a jelszavát mert sztem rájött, hogy vki turkált benne:S

Tegnap keresett, én mondtam hogy hagyjon békén, nagyon megvoltam sértődve, mégis megnyugodtam hogy már nincs fent neki a lány, letiltotta és leis törölte.


De reggel mikor felkeltünk együtt, próbált velem beszélni még 2x, mielőtt eljöttem tőle, és ölelt is és reggel is arra keltem hogy ölel, de eltoltam. Amikor el akartam jönni tőle éjjeli1kor boxerba futott utánam az utcán kb 3x.

szóval tegnap óta nem keresett... de fentvan msnen, lehet h engem vár, de én már nemtudok bizni benne:( nemtudom mit higgyek. ELFELEJTEM, JOBB LESZ IGY:(

2010. nov. 1. 18:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Vagy te lépsz, vagy kivárod, hogy hátha mégis keres. De ha hív, akkor ne küldd el, hanem beszéljetek meg mindent komolyan.

2010. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ő nagyon szeret téged... de te elküldted :( ha szereted, mindenképpen beszéld meg vele. :)
2010. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hány éves vagy, 8?

Ezt csakis te rontottad el- szerintem. A barátod jól jár, ha megszabadul tőled- már bocs.

2010. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Hát te nem vagy normális. Csak őszinte akart lenni veled, te meg adtál neki egy pofont meg feltörted az msnjét és azt mondtad hogy ne keressen. Akkor meg mit csodálkozol?..
2010. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!